Kurzemes Vārds

07:05 Otrdiena, 11. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Prasīs samaksu par politisko reklāmu

AIZPUTE. Pilsētas domes sēdē deputāti nolēma, ka par reklāmas materiālu, izkārtņu, sludinājumu un citu informatīvo materiālu izvietošanu publiskās vietās 8.Saeimas vēlēšanu aģitācijai pilsētā, būs jāmaksā nodeva pašvaldībai.

Pilsētā noteiktas astoņas vietas, kur pēc nodevas samaksas partiju un politisko apvienību pārstāvji varēs izvietot savu reklāmu. Vēl pašvaldībai ir tiesības nomāt telpas partijām un politiskajām apvienībām pirmsvēlēšanu aģitācijas pasākumiem, pieprasot par to samaksu - 25 latus par vienu sarīkojuma stundu.

Sēdē tika apstiprināts arī pašvaldības 2001.gada publiskais pārskats, kas sevī ietver pašvaldības izpildīto budžetu, apstiprināto šā gada budžetu, informāciju par pašvaldības īpašumiem, saņemtās investīcijas un dotācijas, kā arī valsts kontroles atzinumu. Ikviens interesents ar pārskatu var iepazīties Aizputes pilsētas bibliotēkā.

Kā jau katrā domes sēdē iedzīvotājiem tika piešķirti vienreizējie sociālās palīdzības pabalsti veselības apdrošināšanas polišu un zāļu iegādei, zobu protezēšanas un bēru izdevumiem, kā arī citiem mērķiem.