Kurzemes Vārds

01:28 Trešdiena, 12. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Apskata Gramzdas ceļus

Liepājas rajona Ceļu fonda kārtējā sēde šoreiz notika Gramzdas pagastā, un bez kārtējo jautājumu risināšanas, deputāti iepazinās arī ar ceļu stāvokli un sprieda par prioritātēm.

Kā pastāstīja Ceļu fonda priekšsēdētājs Aivars Šilis, deputāti atbalstīja Gramzdas Pagasta padomes ierosinājumu perspektīvā remontējamo ceļa posmu sarakstā iekļaut arī Aizvīķu ceļu, jo tas atrodas apdzīvotās vietas centrā, ved uz Aizvīķu pansionātu, valsts robežu, ir svarīgs arī tādēļ, lai attīstītu Aizvīķu parku kā tūrisma objektu. A.Šilis pastāstīja, ka Ceļu fondā deputāti sprieduši par tiem rajona ceļiem, kas būtu iekļaujami perspektīvā labojamo sarakstā. "Tagad arī likumā paredzēts uzklausīt pašvaldības jautājumā par ceļu remontdarbiem, tāpat tiem ceļu remontam, kam pašvaldība dos līdzfinansējumu, būs priekšrocība," stāsta A.Šilis. Tāpēc arī Liepājas rajonā sāk izvēlēties tos ceļus, ko 2003. – 2005. gadā vajadzētu remontēt vai asfaltēt.

Vēl Ceļa fonda izbraukuma sēdē tika pārrunāts jautājums par finansējumu pirmajā pusgadā un izlietotajiem līdzekļiem. A.Šilis sacīja, ka šajā jautājumā nekādas bažas nav, jo visa paredzētā naudiņa pašvaldībās nonāk laikus un tiek likta lietā ceļu sakārtošanai.