Kurzemes Vārds

06:19 Otrdiena, 11. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sports

Tiesnešiem nav ko darīt

Liepājas lidostā notika viens no 14 Pasaules kausa posmiem kosmisko raķešu modelēšanā. Prasmi modelēt un vadīt raķetes demonstrēja kopumā 50 dalībnieku, ieskaitot viņu palīgus un konsultantus, no Slovēnijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Modelistu sniegumu vairākās kategorijās un disciplīnās vērtēja starptautiska tiesnešu žūrija, kuras priekšsēdētājs Marians Joriks pēc pasākuma atzina: "Viss bija noorganizēts tik perfekti, ka žūrijas komisijai nebija ko darīt."

Par dalībnieku un tiesnešu pozitīvo vērtējumu jāpateicas sacensību direktorei, Jauno tehniķu stacijas direktora v.i. Indrai Bunkai un Arnim Bačam, kurš, pēc I.Bunkas teiktā, ir pasākuma idejiskais organizators.

Nevienam liepājniekam ievērojamus rezultātus sasniegt gan neizdevās.

Pirms Pasaules kausa turpat norisinājās Latvijas un Jaunatnes čempionāti. Atzīstamus panākumus guva Jauno tehniķu stacijas pārstāvis, 1.visusskolas skolnieks Edgars Žvirgzdis, kurš Jaunatnes čempionātā izcīnīja vienu zelta un divas bronzas medaļas, bet Latvijas čempionātā – sudraba.

Par atbalstu šā gada sacensību rīkošanā, tās organizatori pateicas veikalam "Māja", SIA "Būvnieks", veikalam "Birojiņš", Pilsētas domei, Liepājas Sporta pārvaldei un Liepājas lidostai.