Kurzemes Vārds

13:41 Svētdiena, 12. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pa logu iemet degošu vīstokli

Diezgan lieli pārdzīvojumi 31.jūlija vakarā iznāca kādas privātmājas saimniecei – viņas mājoklī Dzintara ielā pusaudži pa logu iemeta degošu vīstokli. Kā zināja teikt Policijas pārvaldē, visticamāk pusaudži vēlējušies vienkārši izklaidēties, un tā nav bijusi atriebība par kaut ko. Policijā arī piebilda, ka sieviete, ieraugot pa logu iemesto papīra vīstokli, kas bijis liesmu apņemts, rīkojusies ļoti operatīvi un pareizi, slāpējot uguni ar dīvāna spilventiņu. Tāpēc lieli materiāli zaudējumi nav radušies, taču, ja neviena nebūtu bijis mājās, sekas varēja būt šausminošas. Mājas saimniece aprēķinājusi, ka pusaudži ar savu darbību viņai nodarījuši divus latus lielus zaudējumus par sabojāto spilventiņu.

Iedzer etiķi un nonāk Reanimācijas nodaļā

Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā ievietots vīrietis, kas iedzēris etiķi. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē paskaidroja, ka 1954.gadā dzimušais Arvīds B. hospitalizēšanas brīdī atradies dzērumā. Bet slimnīcas mediķi jau sen ievērojuši, ka cilvēki tieši alkohola reibumā vai paģiru laikā mēdz sajaukt dzērienu pudeles, un gūst nopietnas traumas, iedzerot etiķi.

Vienā vietā ļergu tomēr pārdeva

Pašvaldības policijas Karostas iecirkņa darbinieki šajā dienās veica reidu, kurā apsekoja trīs iespējamās nelegālā alkohola pārdošanas vietas. Vienā no adresēm, Ģenerāļa Baloža ielā 6–46, policisti konstatēja pārkāpumu – 1950.gadā dzimušais Tadeušs Sļesarevskis pārdeva dzimtenīti. Policisti viņam sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu un konfiscēja pusotru litru pārdošanai sagatavotas dzidrās dziras.

Bez vēsts pazudušais atradies

Valsts robežsardzes Liepājas pārvaldes Jūras pasažieru ostas kontrolpunkta darbinieki aizturējuši 1960.gadā dzimušo Aleksandru G., kas līdz šim tika uzskatīts par bezvēsts pazudušo. Vīrietis Latvijā atgriezās ar automašīnu BMW.