Kurzemes Vārds

19:18 Trešdiena, 8. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Liepājas metalurga jaunā paaudze atrādās līdzjutējiem

Edgars Džiguns

Aizvadītās nedēļas nogalē Liepājas ledushallē notika uzņēmuma "Liepājas metalurgs" 120.gadadienai veltīts starptautisks turnīrs hokejā 1991.–1992. gadā dzimušajiem zēniem. Visas dienas garumā par uzvarām spēlēs sacentās "Liepājas metalurga", HK "Sāga" (Rīga) un Maskavas "Spartaka" jaunie hokejisti. Pavisam turnīrā piedalījās 6 komandas, jo katru klubu pārstāvēja divi sastāvi.

Uzvaru turnīrā izcīnīja HK "Sāga" pirmā komanda, finālā ar 3:1 pārspējot Maskavas "Spartaku". Mazajā finālā par 3.vietu spēlēja "Liepājas metalurgs 1" un "Sāga 2". Spēle izvērtās par īstu drāmu uz ledus, jo uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēcspēles soda metienu sērijā. Pēc pirmajiem pieciem katras komandas metieniem rezultāts bija neizšķirts. Izpildot metienus līdz pirmajai kļūdai, parādot fantastisku meistarību, "Liepājas metalurgam" uzvaras vārtus guva Arturs Bulovs.

Kā sarunā ar "Kurzemes vārdu" korespondentu pastāstīja FHK "Liepājas metalurgs" menedžeris Mihails Vasiļonoks un zēnu komandas treneris Aleksandrs Cicurskis, turnīrs izdevies labi, un visi ir apmierināti. "Šajā vecumā runa nav par to, kas ir stiprāks vai vājāks. Vienkārši katrā spēlē kāds ir veiksmīgāks – kādam ir jāuzvar. Galvenais ir tas, ka puiši nāk, trenējas un spēlē hokeju, nevis klaiņo pa ielām. Hokejs viņus pieradina pie kārtīga darba. Viņi arī ārpus hokeja laukuma ir apzinīgi un zina, ko nozīmē kārtība un smags darbs," viens otru papildinot, pauda M.Vasiļonoks un A.Cicurskis.

Par labākajiem savās komandās nosaukti Bruno Zabis ("Liepājas metalurgs 2"), Vladislavs Jakovļevs (Maskavas "Spartaks 2"), Kaspars Diegals ("Sāga 2"), Artis Aniņš ("Liepājas metalurgs 1"), Artjoms Maslovs (Maskavas "Spartaks 1") un Aleksejs Kuzmins ("Sāga 1"), bet par visa turnīra spožākajām zvaigznēm atzina Ņikitu Reļezovu (Maskavas "Spartaks"), Kristapu Bužātu ("Liepājas metalurgs") un Robertu Bukartu ("Sāga").