Kurzemes Vārds

17:29 Trešdiena, 8. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Motocikla pasažieris pēc traumām neizdzīvo

Degošas sveces un ziedi šajās dienās bija novietoti uz ietves Lielās un Kungu ielas krustojumā. 1.augusta agrā rītā šajā krustojumā notika nelaimes gadījums, kurā dzīvību zaudēja kāds jaunietis. Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Preses dienestā, nelaimes gadījums noticis 1.augusta rītā ap pulksten 5. Pa Lielo ielu braucis motocikls "Jawa 350/638", kuru vadījis 1982.gadā dzimušais Ingus P., bet uz motocikla bijis arī pasažieris – 1983.gadā dzimušais Ģirts L. Veicot pagrieziena manevru, vadītājs savu braucamo nenovaldīja, tāpēc tas apgāzās, bet pasažieris no trieciena ar galvu atsitās pret ceļa zīmes stabu. Pašlaik policija vēl noskaidro negadījuma nianses, taču zināms, ka Liepājas Centrālā slimnīcā pasažieris no gūtajām traumām miris.

Paši iedzīvotāji notver laupītāju

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Preses dienestā informēja, ka pagājušās nedēļas nogalē vairāki iedzīvotāji ir izrādījuši palīdzību kāda laupītāja noveršanā, par ko viņiem tiks izteikta pateicība.

Alejas un Robežu ielas krustojumā 1983.gadā dzimušais Mārtiņš G. kopā ar draugu reibumā bija nolēmis aplaupīt kādu 65 līdz 70 gadu vecu sievieti. Viņš pieskrējis sievietei klāt un centies no rokas izraut somiņu. Sieviete pretojusies un savu īpašumu nav atdevusi, tāpēc jauneklis viņu nogāzis zemē un vilcis aiz rokassomiņas nelielu gabaliņu līdz sieviete pati atlaidusi somu. Pēc tam jaunietis bēdzis prom no notikuma vietas, bet noziegumu jau bija pamanījis netālu stāvošais 1983.gadā dzimušais Ģirts M. Laupītājs, pamanījis, ka Ģirts viņu cenšas notvert, izmetis somiņu un mēģinājis aizbēgt pretējā virzienā, kur tieši tobrīd gājuši divi pilsētas viesi no Rīgas. Viņi arī bija tie, kas jaunieti aizturēja un nodeva vēlāk policijas darbiniekiem. Pašlaik vēl notiek lietas apstākļu noskaidrošana un tiek meklēts laupīšanas upuris. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvalde izsaka pateicību Ģirtam M. un abiem rīdziniekiem Elīnai un Jurim, kas piedalījušies nozieguma novēršanā un laupītāja aizturēšanā.

Atkal avārijas uz pilsētas un rajona ceļiem

Pagājušās nedēļas nogalē neparasti daudz izsaukumu bijuši Ceļu policijas nodaļai, jo gan pilsētā, gan rajonā reģistrēti daudz satiksmes negadījumu. Tā 4.augustā, veicot kreiso pagriezienu no Lāčplēša ielas uz Raiņa ielu, automašīnas "VW Golf" vadītājs neņēma vērā ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" prasību un izraisīja sadursmi ar motociklu "Suzuki". Motocikla vadītājs – 1980.gadā dzimušais Dmitro Č. ievietots Centrālā slimnīcā.

Tajā pašā dienā vēl viens nelaimes gadījums noticis Vērgales pagastā. Braucot pa ceļu Apriķi – Cīrava – Medze, netālu no Bruņinieku mājām automašīnas "Audi 100" vadītāja neizvēlējās pareizo braukšanas ātrumu, automašīna nobrauca no ceļa un apgāzās grāvī. Slimnīcā ievietotas 1979.gadā dzimusī Santa K., 1958.gadā dzimusī Tamāra K., 1984.gadā dzimusī Antra K. un 10 gadus vecā Zane K.

Tā pati diena neveiksmīgi bija izvērtusies arī kādam velosipēdistam. O.Kalpaka ielā 14 gadu vecais Jānis ar velosipēdu mēģināja veikt kreiso pagriezienu, bet, nepārliecinājies par tā drošību, izraisīja sadursmi ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu "Škoda Felicia". Riteņbraucējs nogādāts Liepājas Centrālajā slimnīcā, no kurienes vēlāk aizbēdzis.

3.augustā nelaimes gadījums noticis arī Bārtas ielā, kur ap pulksten 22 motocikla "Jawa 350" vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un krustojumā ar Vidusceļa ielu iebrauca mājas sienā. Slimnīcā ievietots 1962.gadā dzimušais Aleksandrs M.

Tajā paša dienā Ceļu policija izsaukta arī uz Nīcas – Ječu – Pešu ceļu, kur automašīnas "Ford Sierra" vadītāja ceļa 10.kilometrā neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un zaudēja vadību pār savu spēkratu. Automašīna nobrauca no ceļa un apgāzās. Slimnīcā nogādāti 1973.gadā dzimusī Ieva B., trīs gadus vecais Elgars T., 1973.gadā dzimusī Gunta Z., 1969.gadā dzimusī Liene Dz. un 1936.gadā dzimušais Arvīds Dz.

Atrod ar sistām brūcēm

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Preses dienests informē, ka 3.augusta agrā rītā Kungu ielā tika atrasts kāds vīrietis ar redzamiem sasitumiem. Vīrietis nogādāts Centrālajā slimnīcā, kur viņa veselības stāvokli raksturoja kā smagu, bet ar cerībām izdzīvot. Pašlaik notiek apstākļu noskaidrošana, zināms, ka cietušais ir 1973.gadā dzimušais Vjačeslavs K.