Kurzemes Vārds

06:42 Svētdiena, 19. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Avarē policijas darbinieks

6.augustā pēc pulksten 15 Gramzdas pagastā uz ceļa Priekule – Lietuvas robeža automašīnas "Opel Kadett" vadītājs, Liepājas Pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Kārtības policijas pagaidu aizturēšanas izolatora kārtībnieks, 1975.gadā dzimušais Mareks Upītis pie ceļa virziena maiņas nebija izvēlējies drošu braukšanas ātrumu, iebrauca grāvī un apgāzās, informēja policijas Preses dienests.

Pēc negadījuma cietušais ievietots Liepājas Centrālajā slimnīcā, kur mediķi viņam konstatēja smadzeņu satricinājumu. Tas, vai autovadītājs, pirms sēdies pie stūres, ir lietojis alkoholiskos dzērienus, būs zināms pēc mediķu slēdziena. Mareks brauca ar savu personīgo automašīnu, un tas notika ārpus viņa darba laika.

Pēc negadījuma nekavējoties uzsākta arī dienesta pārbaude. Pēc tās tiks lemts jautājums par kārtībnieka Mareka Upīša atbilstību ieņemamajam amatam un turpmāko dienestu Iekšlietu ministrijas struktūrā.

Iedur kājā civilsievai

6.augustā ap pulksten 23 Liepājā, Flotes ielā 14, vienā no Sociālās dzīvojamās mājas dzīvokļiem 1957.gadā dzimušais Oļegs V. pēc kopīgas alkohola lietošanas ar nazi iedūra kājā civilsievai – 1967.gadā dzimušajai Ingai G. Sieviete nogādāta Centrālās slimnīcas Traumpunktā un pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas atlaista. Mediķi cietušajai konstatēja vieglus miesas bojājumus.

Kā policijas darbiniekiem pastāstīja cietusī, viņa kopā ar Oļegu lietojusi alkoholiskos dzērienus Nakts patversmē, Flotes ielā 7, kur viņš mitinājies. Kad alkohols bijis izdzerts, viņa devusies mājās uz Flotes ielu 14. Pēc pulksten 22 pie viņas istabā ieradies Oļegs un nezināmu iemeslu dēļ viņu guļošu sadūris. Pēc notikušā viņš kopā ar vienu no saviem draugiem aizgājis.

Pašlaik policija meklē Oļegu notikušā apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Sagrābj pārdevēju un nolaupa naudu

6.augusta vakarā Stacijas laukumā esošajā veikalā "Aļrami" iegājuši divi aptuveni 30–35 gadus veci vīrieši un vēlējušies nopirkt alu. Kad pārdevēja piegājusi pie ledusskapja, lai no tā izņemtu alu, viens no vīriešiem sievieti saķēris aiz rokām, bet otrs tikmēr no kases aparāta nolaupījis naudu – 110 latu. Pēc tam abi vīrieši aizbēguši. Pašreiz policija apzina iespējami vainīgo personu loku. Par notikušo laupīšanu ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 176.panta 2.daļas – par laupīšanu.

Pa logu izkrīt zēns

Liepājas Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā 6.augustā no Ģenerāļa Baloža ielas 11 ievietots 2001.gadā dzimušais Vladens J. Mediķi zēnam konstatējuši vairākus galvaskausa lūzumus. Zēns, atstāts bez uzraudzības, izkritis pa nama trešā stāva dzīvokļa logu. Cietušā stāvoklis ir ļoti smags.

Negadījumā cieš ASV pilsonis

Aizputē 6.augustā pulksten 16.50 automašīnas VAZ vadītājs 1945.gadā dzimušais Juris L. Lažas un Ceriņu ielas krustojumā neievēroja ceļa zīmes "Stop" prasību, tā dēļ izraisīja sadursmi ar automašīnu GAZ. Aizputes Zonālajā slimnīcā ievietots automašīnas VAZ pasažieris – kāds ASV pilsonis. Mediķi cietušajam konstatējuši galvas sasitumus.