Kurzemes Vārds

04:22 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Šausmas Turaidas ielā

Ints Grasis

7.augustā no Turaidas ielas 3 Liepājas Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā tika nogādāts 1969.gadā dzimušais Aleksandrs N., kuram bija durta brūce krūšu kurvī. Uz aizdomu pamata par noziegumu Krimālpolicijas darbinieki notikuma vietā aizturēja cietušā tēvu – 1940.gadā dzimušo Igoru N., kas līdz atžirgšanai nogādāts atskurbtuvē.

Kā pavēstīja Liepājas Pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Preses dienests, ir noskaidrots, ka tēvs ar dēlu kopīgi lietojuši alkoholu. Kā pastāstīja dēla draudzene, kas asinsradinieku iedzeršanas laikā virtuvē mizojusi kartupeļus, kad pamanījusi, ka tēvs izvelk saliekamo nazi, ko parasti nēsā līdzi, taču neko ļaunu nav nojautusi. Pēkšņi viņš iedūris Aleksandram. Turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Liepājas Pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Kriminālpolicija par notikušo vakar ierosināja krimināllietu pēc Krimināllikuma 125.panta 1.daļas – par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Aizturētais savu vainu izdarītajā noziegumā atzinis.

Aizvakar Turaidas ielā notika vēl viens negadījums, turklāt ar letālām sekām. Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļā tika ievietots 1943.gadā dzimušais Boriss R., kas nokrita no 3.stāva balkona Turaidas ielā 10. Vakarā vīrietis no gūtajām traumām mira.

/Foto – Liepājas PRPP foto/

Saliekamais nazis, ko tēvs ietrieca sava miesīgā dēla krūtīs.

(Ints/Bildes/Turaidas sausmas)

Nerespektē gājēju tiesības

7.augustā pulksten 10.30 automašīnas VAZ21011 vadītājs K.Ūliha ielā uzbrauca 1924.gadā dzimušajai gājējai Irmai R., kas šķērsoja ielu pa gājēju pāreju. Cietušo nogādāja Centrālās slimnīcas Traumpunktā.

Dzīvoklī atrod mirušu vīrieti

7.augustā Liepājas Pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri 12–69. Bija aizdomas, ka dzīvoklī atrodas miris cilvēks. Kopā ar namu pārvaldes darbiniekiem atverot dzīvokļa durvis, fakts apstiprinājās – dzīvoklī bija miris vīrietis. Uz notikuma vietu izsauca valsts policijas darbiniekus.

Ārdās pie durvīm, plēš traukus

7.augusta naktī Pašvaldības policisti pēc informācijas saņemšanas, ka kādā dzīvoklī cenšas ielauzties, devās uz Celmu ielu 1. Viņus pie dzīvokļa durvīm sagaidīja tā saimniece, kas paskaidroja, ka māte Alla P. un patēvs Aleksandrs P. esot ieradušies pie viņas, izlauzuši durvis, iegājuši istabā, plēsuši traukus. Pēc šīs ālēšanās abi ar baltu automašīnu VAZ aizbraukuši. Abi draiskuļi tika aizturēti Siļķu un O.Kalpaka ielas krustojumā. Gan abus vainīgos, gan cietušo nogādāja valsts Policijas pārvaldē, Rakstvežu ielā 7.

Nepilngadīgie osta benzīnu

7.augustā pulksten 15.30 kanālmalā pie veikala "Māja" tika aizturēti deviņi nepilngadīgie, kuri tur ostīja benzīnu. Noskaidrojot nepilngadīgo personas, konstatēja, ka trīs no viņiem atrodas valsts policijas meklējamo personu sarakstā. Visi deviņi jaunieši: Renārs (dzimis 1988.g.), Nauris (1989.g.), Eduards (1988.g.), Nikolajs (1988.g.), Edgars (1987.g.), Jevgēnijs (1988.g.), Dmitrijs (1987.g.), Arturs (1987.g.), Maksims (1988.g.) nogādāti Policijas pārvaldes dežūrdaļā.

Neatļautā vietā šķērso robežu

Valsts robežsardzes Liepājas pārvaldes Rucavas Robežkontroles punkta robežsargi aizturēja Latvijas pilsoni, 1960.gadā dzimušo Loretu J. un Lietuvas pilsoni, 1985.gadā dzimušo Jonitu J., kuras Latvijas valsts robežu šķērsoja neatļautā vietā ārpus robežšķērsošanas vietām. Notiek apstākļu noskaidrošana.

Gribēja smēķēt

8.augustā pulksten 1.15 Pulkveža Brieža ielā konstatēts, ka izsists logs Preses apvienības kioskam un nozagtas cigaretes.