Kurzemes Vārds

03:20 Pirmdiena, 26. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Mediķi turpina pulcēties izbraukuma semināros

NĪCA. Liepājas rajona mediķi šonedēļ Nīcas Kultūras namā pulcējās uz kārtējo semināru, kurš jau tradicionāli notiek kādā no rajona pašvaldībām, bet Nīcā jau rajona ārstniecības iestāžu vadītāji un atbildīgie mediķi pulcējušies vairākkārt.

Rīta pusē mediķi apciemoja savus kolēģus Nīcas ambulancē, kur apskatīja darba kabinetus un neformālā gaisotnē pārrunāja aktuālākos darba jautājumus. Vēlāk rajona dakteri devās uz Nīcas Kultūras namu, kur notika vairākas lekcijas. Vispirms Liepājas Tuberkulozes slimnīcas galvenais ārsts Andris Kristons atgādināja rajona ārstiem par tuberkulozes izplatību un vērsa uzmanību uz aktuālākām problēmām. Tad par saviem jaunākajiem medikamentiem stāstīja divu farmācijas firmu - "KRKA" un "Nicomed" - pārstāvji. Vēl arī firma "Unicon" demonstrēja negatoskopus rentgena uzņēmumu apskatīšanai un stāstīja par citu piedāvāto aparatūru.

Bet pēc garām runām telpās, mediķi devās uz Jūrmalciemu, kur piedalījās zvejas vada vilkšanā un mielojās ar zivīm. Tradicionāli maltīti rajona dakteriem sponsorēja farmācijas firmas. Jūras malā turpinājās kolēģu neformālās sarunas, kas nereti ir šādu tikšanos vērtīgākā lieta.

"Nākamā sanākšana septembrī jau mums, iespējams, notiks Liepājā, jo ir paredzētas divas nopietnas lekcijas, tomēr, ja laiks būs labs, izbrauksim uz kādu no medicīnas iestādēm rajonā un apvienosim patīkamo ar lietderīgo," sacīja Liepājas rajona galvenā ārste Ingrīda Circene.