Kurzemes Vārds

10:23 Otrdiena, 2. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

NOTIKUMI

Viens kravas auto apgāžas, cits sadeg

Aizvakar ap pusnakti uz šosejas Liepājā – Rīga, netālu no degvielas uzpildes stacijas "Kings" Grobiņā, sadegusi kravas automašīna "Iveco" ar kravu, informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē. Automašīna bija īrēta kravas pārvadāšanai. Tā vedusi plastmasas konteinerus ar viegli uzliesmojošu ķīmisku šķidrumu un papīra ruļļus. Šoferis nav cietis. Tā kā sadegušas kravas pavadzīmes, patlaban tiek skaidrots kravas īpašnieks, kā arī zaudējumu apjoms. Ugunsgrēks izcēlies, jo kravas automašīnai plīsusi viena no riepām. Pēc tam tā aizdegusies un uzliesmojusi arī krava.

Savukārt uz šosejas Grobiņa – Ventspils kravas automašīnas "Kamaz" vadītājs neizvēlējās pareizo braukšanas ātrumu un virziena maiņas manevrā nobrauca no ceļa uzbēruma un apgāzās. Automašīna veda graudu kravu.

Festivāla laikā – laupīšana, daži kautiņi un zādzības

Kā informēja policijas Preses dienests, mūzikas festivāla "Liepājas dzintars" laikā smagu negadījumu nav bijis, un sarīkojums pagājis visai mierīgi.

Kā allaž, nav izticis bez kautiņiem. Viens no tiem tradicionāli noticis netālu no veikala "Pie lāčiem". Reģistrēts arī viens laupīšanas gadījums, sastādīts viens protokols par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām.

Trim festivāla viesiem pazuduši vai nozagti mobilie tālruņi. Zīmīgi, ka visi cietušie izrādījušies diezgan lielā alkohola reibumā un neviens no viņiem nav spējis norādīt uz būtiskām vainīgo personu pazīmēm. Policija pārbaudīja vairākas aizdomās turamās personas, taču tām ar minētajām zādzībām nav bijis nekādas saistības.