Kurzemes Vārds

20:26 Trešdiena, 2. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Godinās Darbīgā rūķa balvas pretendentus

Piektdien, 16.augustā, pulksten 11 Liepājas rajona Skolēnu interešu centrā notiks konkursa "Darbīgais rūķis" noslēgums, kurā tiks godināti tie cilvēki, kas aizvadītajā mācību gadā devuši lielu ieguldījumu rajona skolu interešu izglītībā un ārpusstundu darbā.

Kā informē Skolēnu interešu centra direktore Tamāra Štrausa, sarīkojumā piedalīsies nominācijai "Darbīgais rūķis" izvirzītie skolotāji un skolu vai pašvaldību pārstāvji. Visi, kas izvirzīti nominācijai, saņems atzinības rakstu un ziedus, kā arī noklausīsies būtiskāko no motivācijas vēstulēm, ko par konkursantiem sagatavojuši iesniedzēji. Tāpat paredzēta arī neformālā daļa un mielasts. "Nominācijas uzvarētājus gan nosauksim tikai tradicionālajā pasākumā augusta beigās Liepājas teātrī, šis sarīkojums vairāk domāts kā svētki visiem nominācijai izvirzītajiem," skaidro T.Štrausa.

Nominācijai "Darbīgais rūķis" par ieguldījumu skolu interešu izglītībā un ārpusstundu darbā izvirzīti 18 cilvēki – Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Rucavas un Vaiņodes vidusskolu un Kalvenes, Apriķu, Rudes, Vecpils un Virgas pamatskolu skolotāji, Aizputes vidusskolas 12.klases skolniece Linda Stieģele, arī traģiski bojā gājusī Pāvilostas Kultūras nama vadītāja Pārsla Dižgalve.

"Darbīgais rūķis" ir tikai viena no nominācijām, kurās sumina rajona skolas un pedagogi saņem apbalvojumus par aizvadītājā mācību gadā paveikto interešu izglītībā un ārpusstundu darbā.