Kurzemes Vārds

11:48 Piektdiena, 25. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Līdz hokeja sezonai atlikušas dažas nedēļas

Latvijas Hokeja federācijas rīkotajā preses konferencē iepazīstināja ar nākamās sezonas Latvijas meistarsacīkšu virslīgas spēļu kalendāru. Pirmajā spēlē, kas notiks 7.septembrī Liepājā, tiksies pagājušās sezonas līdervienības "Liepājas metalurgs" un "Rīga 2000".

Latvijas meistarsacīkstes norisināsies četros riņķos, tad sekos izslēgšanas spēles. Bez jau minētajām komandām čempionātā piedalīsies "Vilki" (Rīga), "Ozollapas" (Ventspils), "ASK/Zemgale" (Jelgava) un "Stalkers/Juniors" (Daugavpils).

Kļuvušas zināmas augusta beigās Rīgā paredzētā turnīra "Euro Ice Hockey Challenge" aprises. Izlases vadītāji pauduši vēlmi turnīrā pārbaudīt vairākus jaunus spēlētājus, jo atšķirībā no pasaules čempionāta šādās spēlēs netiek izvirzīts strikts uzdevums izcīnīt konkrētu vietu.

"Treneri grib iesaistīt piecus jaunos spēlētājus no "Liepājas metalurga" un "Rīgas 2000", tādējādi izveidojot piecnieku no jaunajiem," stāsta LHF bijušais preses sekretārs Mārtiņš Pagodkins, kuram tā bija atvadu preses konference, jo turpmāk federācijā viņš pildīs sporta direktora pienākumus.

FHK "Liepājas metalurgs" menedžeris Mihails Vasiļonoks "Kurzemes Vārdam" teica, ka izlases galvenā trenera ziņā ir izlemt, kurus spēlētājus iesaistīt. Šobrīd Kurts Lindstrēms vēl nav nosaucis sastāvu, un visticamāk tas nenotiks ātrāk kā 3–4 dienas pirms turnīra sākuma.

Kā vēl vienu interesantu faktu var minēt to, ka LHF iesaistījusies sarunās starp šobrīd bez līgumiem (nākamai sezonai) esošiem izlases spēlētājiem un Latvijas klubu vadītājiem par šo hokejistu iesaistīšanu komandās, lai nodrošinātu viņiem pietiekamu spēļu praksi. Ja izdosies vienoties, tad visticamāk šos spēlētājus varēs redzēt "Liepājas metalurga" un "Rīgas 2000" sastāvos.

Tostarp kļuvis zināms, ka līgumu ar "Liepājas metalurga" pagājušās sezonas uzbrucēju Juri Ozolu neslēgs Čeļabinskas komanda "Mečel". Pēc aizvadītajām pārbaudes spēlēm pret Baltkrievijas izlasi un Baškīrijas prezidenta kausa izcīņā J.Ozols ir atgriezies Liepājā. "Vēl nav zināms, vai Ozols spēlēs Metalurgā, jo līdz nākamai sezonai vēl ir laiks," skaidro M.Vasiļonoks.