Kurzemes Vārds

13:43 Piektdiena, 25. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

NOTIKUMI

Festivālā neizpalika kautiņi, zādzības, laupīšana

Ints Grasis

Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Preses dienests, mūzikas festivāla "Liepājas dzintars" laikā sabiedrisko kārtību pasākuma norises vietā un ap to nodrošināja vairāk nekā 100 valsts policijas Kārtības policijas, Kriminālpolicijas, Patruļposteņa rotas, Ceļu policijas darbinieki. Savukārt pēdējā festivāla dienā, sadarbojoties kopā ar liepājniekiem, mūsu pilsētā strādāja arī sešas Ceļu policijas ekipāžas no Rīgas.

Sadarbībā ar valsts policijas struktūrvienību darbiniekiem sabiedrisko kārtību festivāla laikā nodrošināja arī Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, Liepājas apsardzes firmas, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes darbinieki.

Festivāls noritējis bez īpašiem starpgadījumiem, jo festivāla laikā nav reģistrēti smagi vai sevišķi smagi likumpārkāpumi. Nav reģistrēta arī neviena zādzība no transporta līdzekļiem.

Festivāla laikā Jūrmalas parka rajonā un ap to policisti novērsuši 10 kautiņu. Aizturētas arī vainīgās personas. Sastādīti vairāk nekā 10 administratīvo pārkāpumu protokolu par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Atklāts viens laupīšanas gadījums. Veicot aizturēto vīriešu - 1978.gadā dzimušā Alekseja, 1979.gadā dzimušā Edija, 1982.gadā dzimušā Alfona un 1984.gadā dzimušā Mihaila - personisko mantu apskati, policijas darbinieki atrada nolaupītās mantas. Aizturētie jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem.

Tika veikti reidi pa tirdzniecības vietām, un to laikā konstatēti divi pārkāpumi, proti, pārdevēji tirgojuši alkoholiskos dzērienus pēc pulksten 22.

Par braukšanu alkoholisko dzērienu iespaidā sastādīti vairāk nekā 20 pārkāpumu protokolu. Četrus pārkāpumu protokolus par braukšanu alkohola reibumā sastādījuši arī Rīgas kolēģi.