Kurzemes Vārds

20:54 Trešdiena, 2. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Atkal aiztur nepilngadīgus toksikomānus

Pašā pilsētas centrā, bijušā Novatoru kluba telpās, Liepājas Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja 10 pusaudžus vecumā no 11 līdz 16 gadiem, kuri ostīja maisiņos ielietu benzīnu.

Kā informēja Pašvaldības policijā, pulksten 17 saņemts izsaukums uz Kārļa Zāles laukumā esošo bijušo Novatoru klubu, kur nepilngadīgas personas ostot benzīnu. Notikuma vietā policija aizturēja 10 jauniešu – 1991.gadā dzimušos Kristapu B., Agri M., 1989.gadā dzimušos Mārtiņu D., Edgaru R., Eduardu P., Nauri P., kā arī 1988.gadā dzimušos Viktoru P., Eduardu P., Kasparu K. un 1986.gadā dzimušo Uldi B.

Aizturētos pusaudžus policisti nodeva nepilngadīgo lietu inspektoru rīcībā.

Jau informējām, ka arī 7.augustā kanālmalā pie veikala "Māja" tika aizturēti deviņi nepilngadīgi toksikomāni.

Igo palaiž rokas

Pirmdien pēc vieniem naktī saņemts izsaukums uz Turaidas ielu 18, kur pie mājas notika kautiņš. Notikuma vietā tika aizturēts vainīgais – 1971.gadā dzimušais Igo F. un nogādāts Policijas pārvaldē apstākļu noskaidrošanai. Bet cietušais Aleksejs K. aizvests uz Centrālo slimnīcu.

Jāpeldās ar somiņu plecā?

12.augustā pulksten 22.45 pludmalē, Kūrmājas prospekta galā, 1984.gadā dzimusī Larisa G. pēc vēlas vakara peldes konstatējusi, ka nozagta viņas rokassomiņa, kurā bija mobilais telefons, studentes apliecība, zelta ķēdīte. Zaudējumi – 77 lati.

No mājas nozog naudu un cigaretes

12.augustā Liepājas rajona Kalvenes pagasta Cīrulīšu mājās konstatēts, ka no istabas nozagts naudas maks ar 35 latiem, kā arī vairākas cigarešu paciņas. Īpašnieks norādījis, ka viņam nodarīti materiālie zaudējumi aptuveni 36 latu apmērā.

Sakārojās degvīna

12.augustā pulksten 20.45 Kuršu laukumā 11, veikalā "Lielie logi", aizturēts 1985.gadā dzimušais Staņislavs S., kas centās no veikala iznest degvīna pudeli 2,35 latu vērtībā.

Deg veikals "Beta"

12.augustā ap pulksten 3.15 Zaru ielā 1 izcēlies ugunsgrēks SIA "Savel" veikalā "Beta", kur ar atklātu liesmu dega siena un noliktavas telpas griesti.

Zog velosipēdu un vadus

12.augustā ap pulksten 10 Pāvilostā, Stadiona ielā 6, no bērnudārza teritorijas nozagts kalnu velosipēds "Gold-Grand". Zaudējumi – 80 latu.

Lažas pagastā no gaisvadu elektrolīnijas nozagti alumīnija vadi 1600 metru garumā. Zaudējumi – 100 latu.