Kurzemes Vārds

12:28 Trešdiena, 29. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Ūdens motosporta izrāde visas dienas garumā

Liepājas ezerā notika Latvijas čempionāta 5. posms ūdens motosportā. Sacensības rīkoja ūdens motosporta klubs "Sala".

"Domāju, ka Liepājas posms arī šogad tiks atzīts par vienu no vislabāk noorganizētajiem Latvijas čempionāta posmiem," ir pārliecināts sacensību organizators, ūdens motosporta kluba "Sala" vadītājs Jānis Gibners. "Sacensību beigās cilvēki no apkārtējiem namiem nāca un teica paldies par lielisko pasākumu visas dienas garumā."

Viens no T-550 klases braucieniem parādīja, ka ūdens motosports ne velti tiek saukts par vienu no bīstamākajiem sporta veidiem, jo, saduroties divām laivām, atslēgas kaula dubultlūzumā iedzīvojās sportists Oļegs Simtnieks no Rīgas. "Viss ir beidzies laimīgāk, nekā varēja būt, jo sadursme vizuāli izskatījās briesmīga," starpgadījumu komentē J.Gibners.

Nākamgad ūdens motosporta klubs "Sala" iecerējis Liepājā rīkot Baltijas valstu čempionāta posmu.

No liepājniekiem šajā posmā 1.vietas izcīnīja Vladimirs Miščenko (0-500 klasē) un Silvestrs Palaps (JT-250 klasē). Pie 2.vietas savās klasēs tika Aldis Morozs (S-550), Kaspars Mangulis (S-350) un Ēriks Ķiepe-Kipge (0-500), bet 3.vietā S-350 klasē ierindojās Lauris Gūtmanis.

Par savdabīgu kuriozu parūpējās vecmeistars Oļegs Kutepovs, kas tā arī nefinišēja nevienā braucienā.

Par sacensību atbalstīšanu organizatori saka paldies veikaliem "Autoeiropa", "Šautra" un "Palass", kā arī naktsklubam "777", firmām "Elvi" un "Līvs un Co".