Kurzemes Vārds

20:21 Svētdiena, 20. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Florbolisti iegūst pieredzi Prāgā

No starptautiska komandu turnīra florbolā, kas norisinājās Čehijas galvaspilsētā Prāgā, atgriezušās divas Liepājas komandas - Pedagoģijas akadēmija (sievietes) un klubs "Kurši" (vīrieši).

Kā pastāstīja meiteņu komandas treneris un "Kuršu" spēlētājs Aivis Tālbergs, turnīrā piedalījās apmēram 200 komandu no 18 valstīm. Liepājas florbolistiem tā bija debija starptautiskās sacensībās ārpus Latvijas. Nospēlējot četras spēles, gan dāmas, gan kungi ierindojās 3.vietā savā apakšgrupā un izstājās no turpmākās cīņas.

Klubam "Kurši" pretī stājās divi klubi no Šveices un pa vienam no Čehijas un Zviedrijas. Četrās spēlēs liepājnieki guva divas uzvaras, vienreiz spēlēja neizšķirti un vienreiz zaudēja. Bet dāmas spēlēja pret Somijas, Čehijas, Norvēģijas un Šveices klubiem, izcīnot vienu uzvaru četrās spēlēs. Gan dāmas, gan kungi savās apakšgrupās ierindojās 3.vietā, kas liedza iespēju piedalīties turnīra turpmākajās spēlēs.

"Tas bija pieredzes brauciens, lai varētu sagatavoties nākamās sezonas spēlēm," skaidro A.Tālbergs. "Mēs skaidri apzinājāmies, ka nevar tādā turnīrā pretendēt uz augstiem rezultātiem jau pirmajā reizē."

Rezultatīvākais spēlētājs "Kuršu" komandā bija Raitis Bušs (guva 4 vārtus), bet Pedagoģijas akadēmijas komandā - Silva Vainovska un Lana Kuzņecova (katra guva 2 vārtus.)