Kurzemes Vārds

08:10 Sestdiena, 4. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Direktori mācīsies sadzīvot ar stresu

VIRGA. Purmsātu Speciālajā skolā šodien sākas un rīt turpināsies divu dienu seminārs Liepājas rajona skolu direktoriem, kurā nodarbības par tematu "Kā sadzīvot ar stresu" vadīs psihoterapeite Amanda Baltmugure.

Kā informē Liepājas rajona Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Elita Malovka, seminārs "Kā sadzīvot ar stresu" rajona direktoriem tiek rīkots sadarbībā ar Skolu atbalsta centru. "Viens seminārs direktoriem jau piekto gadu parasti notiek vasarā, un tad mēs runājam nevis par pedagoģiskām tēmām, bet tādām, kas saistītas ar personības pilnveidošanu," paskaidroja E.Malovka.

Paredzēts, ka semināru vadīs psihoterapeite Amanda Baltmugure, kurai ir ievērojama praktiskā pieredze un laba izglītība, kas iegūta gan Latvijā, gan ārzemēs. Viņa ar klausītājiem runās par dažādiem stresa aspektiem, stresa izraisītājiem, par stresa samazināšanu un uzturētājiem, motivācijas veidošanu, lēmumu pieņemšanu, individuālo darba programmu savas labsajūtas uzlabošanai un citiem jautājumiem.

Pirmajā dienā līdz pat vakaram notiks mācības, bet vakarā paredzēta semināra neformālā daļa un vasaras jubilāru godināšana. Par naktsmītnēm un ēdināšanu gādā mājinieki - Purmsātu Speciālās skolas kolektīvs. Seminārs turpināsies ar nodarbībām nākamajā dienā.