Kurzemes Vārds

14:04 Otrdiena, 24. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Mūzikas festivāls jāpavada ieslodzījumā

8.augustā pulksten 23.55 kompānija pēc dzimšanas dienas svinībām devās virzienā no pludmales uz pilsētas centru. Kāds no kompānijas dalībniekiem, 1983.gadā dzimušais Romāns A. alkohola reibumā K.Ūliha ielas un Kūrmājas prospekta krustojumā salauza remonta darbu zīmi, kā arī izsita trīs logus Celtnieku ielas 19.mājai.

"Liepājas apsarga" darbinieki vīrieti aizturēja un uz notikuma vietu izsauca Pašvaldības policijas vīrus. Romānam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.panta, un personu kopā ar lietas materiāliem nogādāja Liepājas tiesā, kur tiesnesis K.Stārasts piesprieda Romānam A. administratīvo arestu uz 10 diennaktīm. Tādējādi mūzikas festivāls "Liepājas dzintars" jautras uzdzīves tīkotājam vismaz šogad ies secen.

Taču tā nebūt nav Romāna pirmā tikšanās ar kārtības sargiem. Arī apmēram pirms divām nedēļām viņam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, jo jaunietis pasākuma "CAINES Beach Party" laikā ar stikla pudeli draudēja iesist dežurējošajam policijas darbiniekam.

Ceļinieki speclīdzekļus šogad pielietojuši 7 reizes

Ceļu policija šā gada septiņos mēnešos autovadītāju aizturēšanai, kuri pārkāpuši satiksmes noteikumus, gandrīz divas reizes biežāk nekā pērn lietojusi ieroci vai speciālos līdzekļus, rāda Ceļu policijas pārvaldes statistikas dati. Kā informēja Ceļu policijas pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Vabulis, septiņos mēnešos Latvijā Ceļu policijas darbiniekiem pret nepaklausīgiem autovadītājiem 20 reizes vajadzējis lietot ieroci, kas salīdzinājumā ar 2001.gada septiņiem mēnešiem ir par deviņiem gadījumiem vairāk.

Visvairāk ieroci vai speciālos līdzekļus lietojuši galvaspilsētas ceļu policisti. No citām Latvijas pilsētām visbiežāk speclīdzekļus šogad izmantojuši Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes ceļu policisti – 7 reizes. Tikpat reižu speclīdzekļi izmantoti arī pērn.

Izgāja un vēl nav atgriezusies

5.augustā no savas dzīvesvietas Liepājā, Rīgas ielā 28, izgāja 1933.gadā dzimusī Veronika Rulle un vēl nav atgriezusies. Viņas augums – 160 cm, kalsnas miesas būves, mati sirmi, acis brūnas. Ikviens, kam ir zināma sievietes atrašanās vieta, lūgts sniegt informāciju policijai pa tālruni 02.

Zog arī siena dakšu un rakstāmspalvu

8.augustā Sakas pagastā no "Kapsētām" pazuduši pārtikas produkti, siena dakša, kartupeļu kaplis. Zaudējumi – 5 lati.

Naktī uz 8.augustu konstatēts, ka iekļūts akciju sabiedrības "Tosmares Kuģu būvētava" teritorijā esošajos darba kabinetos un nozagta rakstāmspalva un kalkulators.