Kurzemes Vārds

15:38 Piektdiena, 6. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Privāti

profesionāle automašīnu laimēja

Daiga Mikuļska

"Pati sevi dažkārt jokojot dēvēju par profesionāli, jo ļoti labprāt piedalos dažādās loterijās. Taču šī balva bija milzīgs pārsteigums," atklāj liepājniece Anna Grūdupe. Tieši viņa bija tā, kas "Top!" veikalu lielajā vasaras loterijā laimēja galveno balvu. Automašīnu "Peguot 307". Ikviens, kurš kaut reizi piedalījies kādā no daudzajām loterijām, kuras piedāvā firmas, veikali, ražotāji utt., zina, ka pats galvenais ir vēlēšanās un cerība laimēt. Un urdošās trīsas. Būs, nebūs? Vienalga, cik liela vai maza, nozīmīga vai nenozīmīga būtu balva. Šis būs stāsts par Lielo Laimīgo Gadījumu.

Anna Grūdupe: - Tajā sestdienā uz frizētavu biju aizvedusi savus mazbērnus. Kad jau grasījos frizierei par darbu samaksāt, frizētavā iebrāzās kāds svešs vīrs un, kā man šķita, ļoti satrauktā balsī iesaucās: "Vai šeit ir Anna Grūdupe?" Nobijos ne pa jokam, jo vispirms jau prātā nāk ļaunākais... Tad pateica, ka esmu laimējusi galveno balvu. Bez kavēšanās kopā ar visiem mazbērniem svešinieks mūs ielika savā automašīnā un zibensātrumā nogādāja uz tirdzniecības centru "Sala XL". Tur tas auto stāvēja un gaidīja mani! Sajūta - nevar to aprakstīt..."

Grūdupes kundze atklāja, ka šajā loterijā piedalījusies ar piecpadsmit anketām. Četras uzrakstījusi uz sava vārda, pārējās norādīts kāds no ģimenes locekļiem. Laimīgā kļuva tā, kuru rakstījusi ar savu vārdu. Vēlāk izrādījās, ka starp piecām anketām-finālistēm bijusi arī Annas dēla Māra aizpildītā anketa, taču Māris tāpat kā visi četri pārējie, kas bija tik tuvu laimīgajam brīdim, saņēma tikai mierinājuma balvu. Tagad, protams, dēli Māris un Jānis priecājoties par mammas veiksmi, un auto esot tikai viņas ziņā. Reāli pie braukšanas esot tikusi tikai pirmdien, kad nokārtotas visas formalitātes un apdrošināšana. Autovadītājas stāžs Annai esot kopš 1977.gada. Pirmais braucamais bijis zaporožecs, tad moskvičs un visbeidzot opelis, no kura atvadījusies pirms diviem gadiem, un kopš tā laika palikusi kājiniekos.

"Kādēļ man laimējās?" domīgi spriež Annas kundze. "Varbūt tādēļ, ka dzīvoju ar labu prātu, nevienam ļaunu nevēlēdama. Paļaujoties uz Dievu." Neskatoties uz to, ka automašīna ātri un bez pūlēm ļauj nokļūt vajadzīgajā vietā, balvas īpašniece joprojām daudz staigājot ar kājām. Kā pati saka: lai nezaudētu kustību prieku.