Kurzemes Vārds

00:07 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Arī Rajona padome sagatavojusi publisko pārskatu

Izpildot likumu "Par pašvaldībām" un "Budžeta finansu vadību" prasības, arī Liepājas Rajona padome ir sagatavojusi un apstiprinājusi darbības pārskatu par 2001.gadu. Rajona padomes izpilddirektors Indulis Ozoliņš informēja, ka pārskats tiks publicēts kādā no laikrakstiem, savukārt ikviens ar to var personīgi iepazīties Rajona padomē.

Pārskatā jānorāda arī informācija par Rajona padomes uzņēmumiem un ilgtermiņa ieguldījumiem.

Nekustamo īpašumu vērtība Rajona padomes bilancē ir vairāk nekā 279 tūkstoši latu, un to vidū ir garāžas Liepājas pilsētā, Lažas Speciālās skolas, Vaiņodes Internātskolas, Purmsātu Speciālās skolas, Grobiņas Skolēnu interešu centra un citas ēkas.

Rajona padome veikusi ilgtermiņa ieguldījumus Lejaskurzemes Tūrisma un informācijas birojā, Kurzemes TV sabiedrībā, kuras likvidācija ievilkusies, organizācijā "Lejaskurzemes sports", nodibinājusi SIA "Izglītības serviss", kas gan reāli nedarbojas, iestājusies Baltijas jūras piekrastes attīstības aģentūrā, Dienvidkurzemes attīstības aģentūrā, SIA "RAS 30". Šogad plānots palielināt bezpeļņas organizācijas SIA "Lejaskurzemes sports" statūtkapitālu.

Rajona padomei ir divi pašvaldības uzņēmumi - Priekules slimnīca un Rokaižu pansionāts.