Kurzemes Vārds

04:04 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Līdz nāvei piekauj savu civilsievu,

bet vēl viena sieviete atrasta smagi sasista

Andrejs Rjabcevs

Pašvaldības policijas dežūrdaļā sestdienas vēlā vakarā ap pulksten 22 atskanēja tālruņa zvans un kāds vīrietis klausulē aicinājis policistus ierasties dzīvoklī O.Kalpaka ielā 64, jo tur esot nomirusi viņa civilsieva. Ierodoties notikuma vietā, policistiem uzreiz pavērās nepārprotama aina – istabā ar asiņainu seju un sasitumiem gulēja 1971.gadā dzimusī Santa K.

Nekavējoties uz notikuma vietu izsaukti valsts policijas darbinieki, lai Kriminālpolicijas eksperti notikuma vietā varētu veikt nepieciešamo pierādījumu savākšanu un izpēti. Tika aizturēts arī iespējamais sievietes slepkava – viņas civilvīrs 1970.gadā dzimušais Aleksandrs M., kurš bija tas, kas izsauca policiju.

Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē, Kriminālpolicijas inspektori šobrīd veic izziņas darbu un vakar pēcpusdienā vēl sīkāka informācija par negadījuma apstākļiem nebija pieejama. Šobrīd notiek aizturētā sniegto liecību pārbaude. Arī īstais nāves cēlonis vakar vēl nebija oficiāli apstiprināts, un to noteiks Tiesu medicīnas ekspertīzē, taču jau tagad ir zināms, ka sievietei ir dažāda smaguma miesas un sejas sasitumi, kas, visticamāk, arī bijis par iemeslu nāvei. Policija pašlaik domā, ka abu civillaulībā dzīvojošo personu starpā liktenīgajā vakarā izcēlies strīds, kā dēļ aizdomās turamais Aleksandrs nežēlīgi piekāvis savu civilsievu.

Kā teica policijā, ir ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 125.panta 3.daļas par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Likumā par šādu nodarījumu paredzēts vainīgajai personai sods ar reālu brīvības atņemšanu uz laiku no 3 līdz 15 gadiem, kā arī var tikt piemērota policijas kontrole līdz trīs gadiem.

Liepājas Centrālās slimnīcas Reanimācijas nodaļa ziņo, ka nodaļā uzņemta vēl kāda sieviete, kas pašlaik nenoskaidrotos apstākļos guvusi smagus savainojumus. 1966.gadā dzimusī Jeļena D. reanimācijā nogādāta no kāda dzīvokļa Atmodas bulvārī 8. Mediķi cietušajai konstatējuši smagu galvas traumu un apakšžokļa lūzumu. Policijas rīcībā vakar līdz pēcpusdienai vēl nebija sīkākas informācija par notikušo, kas būtu publicējama presē. Joprojām norit izziņas darbs un tiek skaidrots, ar kādām personām sieviete varētu būt uzturējusies dzīvoklī. Piekautā slimnīcā ievietota gan pamatīgā alkohola reibumā, tāpēc tiek pieļauts, ka viņa ir kārtējā sadzīviskā strīda upure, kuru piekāvis kāds paziņa, ar kuru pirms tam kopīgi malkots alkohols. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.