Kurzemes Vārds

18:41 Trešdiena, 25. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Daugavas stadionā šogad vēl tikai viena spēle?

A.Rītiņš

Ļoti iespējams, ka mūsu pilsētas futbola cienītāji šajā sezonā "Daugavas" stadionā varēs noskatīties vēl tikai vienu futbola spēli. Tā kā nav reāli cerēt, ka "Liepājas metalurgs" 29.augustā Klāgenfurtē pret FC"Karnten" atgūs savā laukumā zaudēto un iekļūs UEFA kausa izcīņas nākamajā kārtā, paredzēts turpināt rekonstruēt stadionu, un pavasarī uzbūvētajai paviljona ēkai un tās apkārtnes labiekārtošanai, kā arī nupat uzceltajiem jaunajiem ieejas vārtiem un biļešu kasēm pievienosies jauns klājums futbola laukumam. Tas būs pats modernākais Latvijā un neļaus aizkavēties futbola sezonas sākumam Liepājā, kā tas bija šopavasar, lai arī cik nepateicīgi būtu dabas apstākļi.

Ja viss izdosies, kā iecerēts, tad septembra vidū futbola laukumā sāksies darbi, un oktobra pirmajās dienās Somijas speciālisti jau būs uzklājuši jaunu zālienu, lai pavasarī uz tā varētu spēlēt.

Tas nozīmē, ka "Liepājas metalurgs" šoruden "Daugavas" stadionā aizvadīs vēl tikai vienu spēli - 11.septembrī Latvijas kausa izcīņas pusfinālu (protams, ja 3.septembrī Rīgā izdosies pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru).

Latvijas meistarsacīkstēs metalurgiem savā laukumā palikušas vēl tikai divas spēles, un jau tagad skaidrs, ka vienā no tām - 29.septembrī pret FK "Rīga" - mūsējie spēlēs laukumā Ziemeļu priekšpilsētā. Visticamāk, ka tur nāksies aizvadīt arī no 10.augusta pārcelto spēli ar "Skonto", jo diez vai izdosies ar rīdziniekiem vienoties šo spēli aizvadīt jau līdz septembra vidum, kad "Daugavas" stadiona laukumā sāksies darbi.

Bet nākamā spēle Latvijas meistarsacīkstēs "Liepājas metalurgam" ir šosestdien Daugavpilī pret "Dinaburgu", un tās iznākums var izšķirt 3.vietas likteni, jo, mūsējiem uzvarot vai cīnoties neizšķirti, punktu starpība starp abām komandām saglabāsies pietiekami liela, lai daugavpiliešiem nebūtu reālas cerības panākt liepājniekus.

Pašreiz stāvoklis turnīra tabulā ir šāds:

1. FK "Ventspils" 21 57 - 14 56

2. "Skonto" 19 60 - 11 48

3. "Liepājas metalurgs" 20 43 - 20 38

4. "Dinaburga" 20 30 - 23 33

5. PFK/"Daugava" 21 23 - 46 19

6. SK "Valmiera" 21 16 - 38 15

7. "Auda" 20 15 - 48 11

8. FK "Rīga" 20 11 - 54 10

Bet rīt veselai virknei Liepājas futbolistu ir iespēja iziet laukumos Rīgā Latvijas izlašu sastāvos. Draudzības spēlē pret Baltkrieviju mūsu valstsvienībā uzaicināti Zirnis un Dobrecovs, bet tā sauktajā olimpiskajā izlasē, kura aizvadīs savstarpēju pārbaudes spēli, iekļauti Lukovičs, Kalns, Ivanovs, Žuravļovs, Kirhners, Kļava un Karlsons.