Kurzemes Vārds

05:43 Sestdiena, 8. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sāks sadarbību ar vāciešiem

GROBIŅA. Pilsētas domes delegācija sešu cilvēku sastāvā šodien dodas uz Vācijas pilsētiņu Dasovu, kas atrodas aptuveni 15 kilometrus no Lībekas, lai uzsāktu sadarbību ar vietējo pašvaldību.

Kā informē Grobiņas Pilsētas domes Kancelejas vadītāja Gunta Konopļeva, delegācijas sastāvā ir Grobiņas Pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Neimanis, viņa vietnieks Valdis Sanders, deputāti Vizma Vītoliņa, kas pārstāvēs pašvaldību arī kā Grobiņas vidusskolas direktore, un Ilgonis Jēčis, kultūras darbiniece Ginta Kampare un skolotājs Reinis Bahs kā tulks.

"Dasovā mūsējie pavadīs tikai divas ar pusi dienas, bet pārējais laiks paies ceļā," stāsta G.Konopļeva. Kā jau rakstījām, grobiņnieki ievadījuši sarunas par iespējamo sadarbības līguma noslēgšanu ar Dasovas pašvaldību, tāpēc brauciena mērķis ir gan oficiālas tikšanās, gan arī piedalīšanās Dasovas pilsētas svētkos. Daudzi jautājot, vai esot prāta darbs tagad, gadsimta plūdu laikā, braukt uz Vāciju, tomēr Dasova atrodas samērā tālu no plūdu skartajām teritorijām, un tur nekādas briesmas nedraud. Mājās Grobiņas Pilsētas domes delegācija atgriezīsies pēc nedēļas.