Kurzemes Vārds

11:49 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Skolās būs pastāvīgs interneta pieslēgums

Liepājas rajona Izglītības pārvalde noslēdza līgumu ar uzņēmumu "Lattelekom" par pastāvīga interneta pieslēguma izveidi visās Liepājas rajona skolās, un speciālisti jau sākuši darbu, bet pēdējā skolā tiks nodrošināts pastāvīgs interneta pieslēgums tikai pašā gada nogalē.

Kā pastāstīja Liepājas rajona Izglītības pārvaldes vadītājs Zigmunds Cinkus, LIIS projekta prioritāte šogad bija tieši pastāvīgs interneta pieslēgums, tāpēc notika arī konkurss firmām, kas var šādu pieslēgumu izveidot. Konkursa nolikumus izņēma astoņas firmas, savus pieteikumus iesniedza četri pretendenti, bet par labāko tika atzīts uzņēmums "Lattelekom", kas piedāvāja arī viszemāko cenu. Kopējā summa, kas šogad atvēlēta interneta pieslēgumiem visām skolām, ieskaitot Grobiņas pagasta sākumskolu, visas rajona speciālās skolas un arī Skolēnu interešu centru, izmaksās vairāk nekā 24 tūkstošus latu. "Pieslēgumu nevajadzēs ierīkot Kazdangas tehnikumā un Grobiņas vidusskolā, kur tāds jau ir," sacīja Z.Cinkus.

Uzņēmuma "Lattelekom" speciālisti sastādījuši grafiku, pēc kāda notiks pieslēgumu izveide skolās, bet plānots, ka darbi nebeigsies agrāk kā decembrī. Pašvaldības ar līdzfinansējumu šoreiz nepiedalās, jo tām būs jāmaksā abonēšanas maksa par pastāvīgo interneta pieslēgumu un jārūpējas par to visu turpmāko laiku.