Kurzemes Vārds

12:30 Otrdiena, 7. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Spēļu automātos krāpjas ar svina ripiņām

Kāda spēļu automātu bāra oficiante otrdienas vakarā pamanījusi, ka divi spēlētāji, iespējams, nodarbojas ar krāpniecību, monētu vietā automātos metot citus, pielāgotus, priekšmetus. Viņa par savām aizdomām nekavējies ziņoja bāra apsardzes dienestam, SIA "Liepājas apsargs", kura darbinieki aizturēja abus vainīgos, pie kuriem tiešām atrada krāpšanai sagatavotus veidojumus.

Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Preses dienestā, krāpšana atklāta SIA "Bāru spēles" bārā "Spēlmaņu klubiņš", kas atrodas Kuršu ielā 21. Divi jaunieši, kas, kā noskaidroja vēlāk, dzīvo Rīgā un vēju pilsētā ieradušies vieglas naudas meklējumos, bija pamanījušies izgatavot speciālas svina sakausējuma ripiņas, kas pēc svara un izmēra precīzi atbilst 50 santīmu monētai. Līdz apsardzes darbinieku ierašanās brīdim abi rīdzinieki jau bija pamanījušies spēļu automātos nospēlēt 40 šādu svina ripiņu. Notikuma vietā Ekonomikas policisti pārmeklēja aizturētos un pie 1983.gadā dzimušajiem Romāna G. un Sergeja O. atrada maisiņā sabērtas vēl 102 svina ripiņas, kuras puiši bija plānojuši izmantot spēlēšanai automātos.

Kā informēja Policijas pārvaldē, ir ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 177.panta 2.daļas par krāpšanu. Vainīgajai personai par šādu rīcību var tikt piemērota reāla brīvības atņemšana uz laiku līdz sešiem gadiem vai naudassods līdz simt minimālajām mēnešalgām. Policijā zināja teikt, ka viens no aizturētajiem Sergejs O. jau iepriekš nonācis konfliktā ar likumu un kārtības sargātāju datu bāzē viņa vārds nav svešs.

Policijas pārvaldes foto

Pie abiem aizturētajiem Ekonomikas policijas darbinieki atrada 102 svina sakausējuma ripiņas, kas pēc izmēra un svara precīzi atbilst 50 santīmu monētai. Tās tika izmantotas spēļu automātos.

Tramvaja pieturā atrod mirušo

Pašvaldības policijas dežurants otrdien pulksten 12.25 saņēma informāciju, ka tramvaja pieturā netālu no K.Valdemāra ielas 48.nama guļ sieviete. Policisti noskaidroja, ka sieviete neizrāda nekādas dzīvības pazīmes. Izsauktie Neatliekamās medicīniskās palīdzības speciālisti konstatējuši, ka sieviete ir mirusi. Vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas, bet miršanas cēloni noteiks tiesu medicīnas ekspertīze.

Liesmas plosās kūdrā un zālē

Vakar "Kurzemes Vārds" saņēma informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes, ka šajās dienās pamatīgs ugunsgrēks izcēlies Priekulē, kur pagaidām vēl nezināmu iemeslu dēļ liesmas sākušas plosīties kādā kūdras krāvumā netālu no bijušā lidlauka. Izdeguši 150 kvadrātmetru kūdras. Kā zināja teikt dežūrdaļā, kāda firma pie bijušā lidlauka bija savedusi kūdru savām vajadzībām.

Šajās dienās, pēc VUGD sniegtās informācijas, joprojām aizdegas arī zāle. Sausā zāle uzliesmojusi netālu no 15.vidusskolas O.Kalpaka ielā, Darbnīcu ielas galā, Ezermalas ielā un Zirgu salā, Ģenerāļa Baloža ielā 2, Vānes ielā, citās vietās.

Piekautais vīrietis pagalmā gulējis vairākas stundas

Pašvaldības policijas Informācijas dienestā "Kurzemes Vārds" uzzināja, ka palīdzība 20.augustā bijusi nepieciešama Karostā. Iedzīvotāji pulksten 13.45 ziņoja, ka Ģenerāļa Baloža ielas 10.nama pagalmā guļ piekauts vīrietis. Kad šajā vietā ieradās policisti, informācija apstiprinājās, un kārtībnieki izsauca Neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas piekauto nogādāja Liepājas Centrālajā slimnīcā. Pats vīrietis par notikušo neko sakarīgu nav varējis policistiem paskaidrot, jo uzbrucējus nav pazinis. Cietušais, 1965.gadā dzimušais Agris zinājis teikt, ka uzbrukums noticis naktī no 19. uz 20. augustu, bet visu rītu viņš nogulējis pagalmā.