Kurzemes Vārds

11:09 Piektdiena, 3. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Virgas pamatskolai direktore atrasta

VIRGA. Pagasta padome šonedēļ beidzot izvēlēja Virgas pamatskolas direktori, un šajā amatā apstiprināta līdzšinējā direktora pienākumu izpildītāja Aija Vainovska.

Kā pastāstīja Virgas Pagasta padomes priekšsēdētāja Daiga Egle, izsludinātajā konkursā bija pieteikušies divi pretendenti, no kuriem viens tika noraidīts, kā neatbilstošs, bet amatā tika apstiprināta līdzšinējā direktora pienākumu izpildītāja Aija Vainovska. Pašvaldība bija apmierināta ar viņas darbu aizvadītajā periodā un uzskatīja par pieņemamu slēgt jaunu darba līgumu. "Aija ir ļoti enerģiska un lieliski tikusi galā ar saviem pienākumiem, viņai jau ir pieredze arī kā skolas direktorei, un viņa labi pārzina vietējo situāciju," sacīja D.Egle. Priekšsēdētāja izteica cerību, ka arī turpmāk viss būs kārtībā. Svarīgi arī, ka ziņu par A.Vainovskas apstiprināšanu amatā ar ovācijām uzņēmis skolas pedagogu kolektīvs. "Tas nozīmē, ka viņa ir arī autoritāte skolā, kas nav mazsvarīgi. Jānovēl tikai direktorei izveidot labu komandu, kas viņu darbā atbalstīs," sacīja D.Egle. Deputāti ar direktori jau pārrunājuši darba jautājumus, devuši savus ierosinājumus.

A.Vainovska ir 42 gadus veca, dzīvo Virgā un skolā strādā kopš astoņdesmitajiem gadiem, dažus gadus bijusi skolas direktore, viņai ir divi bērni, augstākā pedagoģiskā izglītība – Liepājas Pedagoģiskajā institūtā ieguvusi sākumskolas skolotājas specialitāti un vēlāk otru specialitāti angļu valodā, savulaik bijusi arī Virgas Pagasttiesas priekšsēdētāja, bet pēdējā laikā strādājusi par sākumskolas un angļu valodas skolotāju Virgas pamatskolā.