17:16 Otrdiena, 16. jūlijs

Kurzemes Vārda komanda iemirdzas zeltā

Aizvadītās nedēļas nogalē "Ventspils naftas" atpūtas bāzē Usmas ezera krastā norisinājās Kuldīgas laikraksta "Kurzemnieks" rīkotās Neatkarīgo mediju sporta spēles, kurās piedalījās 8 laikrakstu komandas ne tikai no Kurzemes, bet arī no Ogres un pat Cēsīm.

Šīs bija jau trešās reģionālo masu saziņas līdzekļu darboņu sacensības - pirms tam pagājušās vasaras nogalē un šopavasar organizatoru lomā iejutās laikraksts "Kurzemes Vārds" un televīzija "Dzintare"

Šoreiz komandu sacensības notika piecos sporta veidos: basketbolā, volejbolā, futbolā, tautas bumbā un stafetē. Par uzvarētājiem kopvērtējumā, izcīnot trīs pirmās vietas, vienu otro un vienu trešo, kļuva laikraksta "Kurzemes Vārds" komanda. Vispārliecinošākās uzvaras tika gūtas futbola, basketbola un tautas bumbas laukumos, kuros netika zaudēta neviena spēle. 2.vietu mūsējie izcīnīja volejbolā, bet trešo - stafetē.

Arī individuālajās sacensībās "Kurzemes Vārda" redaktora vietnieks Edgars Lūsēns bija veiklākais "Biroja 2003" iekarotājs, maketētāja Gita Pētersone savukārt izcīnīja 2.vietu šautriņu mešanas sacensībās. Pie divām trešajām vietām tika brāļi Graši - Ints bija trešais labākais stafetē "Birojs 2003", bet Aivaram trešā vieta šautriņu mešanā.