Kurzemes Vārds

12:44 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

ŠONEDĒĻ

Pirmdien, 26.augustā

Rīgā notiek Attīstības pārvaldes organizēta tikšanās ar nozaru ministriju pārstāvjiem un ekspertiem par Karostas Industriālā parka attīstības posmiem, kurā piedalās Attīstības pārvaldes priekšnieks G.Ansiņš, Izglītības nodaļas vadītāja S.Kurtiša, Liepājas SEZ valdes priekšsēdētāja padomnieks G.Beļskis un RTU Liepājas MZTK rektors V.Kārkliņš.

Liepājas pārstāvniecības telpās Rīgā notiek "American Field Service" starptautiskās apmaiņas programmas Latvijā brīvprātīgo sanāksme. Liepāju pārstāv domes Izglītības nodaļas vadītāja Silva Kurtiša, Saeimas deputāts Guntis Dambergs, kā arī citi.

Liepājas Pilsētas domes Attīstības pārvaldē notiek tikšanās ar Tirgotāju asociāciju un Liepājas Rajona padomi par gadskārtējo Liepājas Pilsētas domes, Tirgotāju asociācijas un Liepājas Rajona padomes rīkoto konkursu "Labākais veikalnieks un krodzinieks".

Liepājas Rajona padomes telpās notiek projekta "Dzintara taka" noslēgums.

Preses stunda Liepājas domē, kurā žurnālistus informē par eiroreģiona valdes sēdi un "Interrreg III" B projekta "Pirmās klases industriālo parku tīkls" apakšprojektu "Liepājas lidostas attīstība" sagatavošanas gaitu.

Liepājas domes Licencēšanas komisijas sēde.

Otrdien, 27.augustā

Liepājas domes Finansu pārvaldes priekšniece Dace Gertsone piedalīsies Finansu un ekonomikas komitejas sēdē Latvijas Pašvaldību savienībā, kurā tiks izskatīti jautājumi par 2003.gada budžetu, par grozījumiem MK noteikumos par kārtību, kādā veicami pašvaldību savstarpējie norēķini par izglītības iestāžu vai sociālās aprūpes iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem un citām aktuālām norisēm.

Grobiņā notiks rajona izglītības darbinieku konference.

Trešdien, 28.augustā

Eiropas Komisijas delegācijas vadītāja Latvijā Endrjū Rasbaša pirmā vizīte Liepājā pēc stāšanās šajā amatā. Vizītes laikā paredzēts tikties ar domes vadītājiem, apskatīt Karostu un atdzelžošanas iekārtas Ventas ielā, apmeklēt "Liepājas metalurgu".

Liepājas Pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks T.Deklaus un Attīstības pārvaldes Sociālās infrastruktūras attīstības projektu koordinatore I.Stadgale Valmierā no 28. līdz 30.augustam piedalīsies gadskārtējā Norvēģijas un Latvijas pašvaldību sadarbības konferencē.

Ceturtdien, 29.augustā

Liepājas Pilsētas saimniecības un attīstības komitejas sēde.

Liepājas domes priekšsēdētājs U.Sesks apmeklēs vairākas pilsētas skolas, lai iepazītos ar tajās paveiktajiem remontdarbiem.

Liepājas domes Finansu komitejas sēde.

Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolas telpās – pilsētas pedagogu metodiskā diena ar radošo darbu skati.

Liepājas teātrī pulksten 13 notiks Liepājas rajona Izglītības pārvaldes rīkotais svinīgais mācību gada ieskaņas sarīkojums.

Piektdien, 30.augustā

Preses stunda Liepājas domē.

Liepājas pārstāvniecības vadītājs Pauls Puķe piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Tautsaimniecības padomes un Latvijas Hipotēku un zemes bankas rīkotajā Mazo un vidējo uzņēmēju nacionālajā forumā.

Sestdien, 31. augustā

Stadionā "Daugava" notiks "Liepājas metalurga" 120 gadu jubilejas atklāšanas koncerts "Ar mīlestības pinekļiem". Piedalīsies: Dita Krenberga, Ingus Pētersons un Ašmaņa bigbends. Uguņošana. Balle.

Grobiņā notiks vasaras brīvlaika izskaņas sarīkojums bērniem.

Svētdien, 1.septembrī

No pulksten 12 līdz 18 Sporta un kultūras pilī – svētki bērniem par godu "Liepājas metalurga" 120 gadu jubilejai "Mana sapņu fabrika". Programmā: sporta sacensības "Lielā balva", Leļļu teātra izrādes, kino programma bērniem visas dienas garumā, izklaides, dejas, jautrošanās.