Kurzemes Vārds

09:19 Sestdiena, 4. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ar smaidu Latvijas lauku sporta spēlēs

Edgars Džiguns

Noslēdzies 22.Lauku sporta spēļu vasaras posms, kas notika Siguldā. No Liepājas rajona uz sacensībām devās apmēram 45 cilvēki, kuri startēja 11 sporta veidos.

Vasaras posmā komandu vērtējumā tika iekļauti 8 sporta veidi, kuros komanda uzrādīja vislabākos rezultātus. Liepājas rajona komandai punktus kopvērtējumā deva piedalīšanās virves vilkšanā, stenda šaušanā, jāšanas sportā, riteņbraukšanā, rokasbumbā, klasiskajā un pludmales volejbolā. Par mūsu puses sportistu sasniegumiem "Kurzemes Vārdu" informēja Liepājas rajona Sporta nodaļas vadītāja Arta Stulpa.

Labāko rezultātu komandu konkurencē uzrādīja virves vilcēji Jānis Ruzaiķis, Juris Klaks, Māris Tumpelis, Raivis Ornicāns, Artis Zvagulis, Mareks Kuzņecovs, Aldis Rudzītis, Ritvars Baranovskis un Kaspars Jonass, izcīnot 2.vietu, finālā piekāpjoties Jelgavas rajona sportistiem.

Savukārt stenda šaušanā, kur mūsu komanda ierindojās 4.vietā, individuāli vislabākais bija Uldis Poškus, kurš izcīnīja bronzas medaļu apaļajā stendā.

Arī jāšanas sportā Liepājas rajona komanda ieguva 4.vietu. Veiksmīgākā mūsu sportiste bija Lāsma Petrēvica (ar zirgu Kaspars), kura izcīnīja 3.vietas trīs maršrutos.

Jānis Ozols svinēja uzvaru riteņbraukšanā (15km solobraucienā), bet rajona riteņbraucēju komanda ierindojās 5.vietā. Pirmo vietu riteņbraukšanā ieguva Dobeles komanda. Tās sastāvā startēja arī grobiņnieks Artis Jonass, kurš šobrīd mācās Murjāņu sporta ģimnāzijā.

Pārējos sporta veidos mūsu sportisti pie godalgotām vietām netika. Komandu kopvērtējumā mūsējiem 5.vieta.

Neapmierināta ar sacensību organizāciju ir Arta Stulpa, kura pauž sašutumu par daudzām epizodēm. "Nevar rīkot tādas sacensības un aicināt piedalīties ap 1200 sportistu, ja pat skrejceļa garums stadionā ir tikai 250 metru. Es uzskatu, ka tā ir smaidīšana par šo sporta veidu. Atklāšanas ceremonija nenotika stadionā, un arī pašu sacensību norises vietas bija izbārstītas pa malu malām," notikušo komentēja A.Stulpa.