Kurzemes Vārds

17:51 Sestdiena, 14. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Izsludina atkārtotu konkursu

PĀVILOSTA. Neveiksmīgi beidzies pirmais pašvaldības izsludinātais konkurss uz vakanto Pāvilostas Kultūras nama vadītāja vietu, jo visi kandidāti tika noraidīti un izlemts rīkot atkārtotu konkursu.

Kā "Kurzemes Vārds" jau rakstīja, konkursam bija pieteikušies 10 pretendenti, pēc pārrunām deputāti tuvāk apsprieda divus no iespējamajiem Pāvilostas Kultūras nama vadītājiem, tomēr pēc diskusijas abi pretendenti tika noraidīti un nolemts izsludināt atkārtotu konkursu. Pretendentiem uz jauno konkursu jāpiesakās līdz 5.septembrim.

Vēl domes sēdē deputāti apstiprināja pašvaldības štatā uz puslikmi jauno darba aizsardzības speciālisti. Šos pienākumus turpmāk veiks zemes ierīkotāja Dace Baumane, kas izgājusi nepieciešamos kursus un ieguvusi atbilstošu sertifikātu. Tagad domē apstiprināti arī jauni Darba kārtības noteikumi, kas reglamentē visu pašvaldības administrācijas darbu, sākot no darba laika un beidzot ar ģērbšanās stilu.

Kā pastāstīja Pāvilostas Pilsētas domes Kancelejas vadītāja Aija Ozoliņa, pašvaldība pieņēmusi saistošos noteikumus par priekšvēlēšanu reklāmu pilsētā un atļāvusi partijām iegādāties reklāmas laukumus arī vietējā laikrakstā.