Kurzemes Vārds

07:22 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sarīkojuma laikā aiztur meklētos

Pašvaldības policijas darbinieki jauno mediju sarīkojumā pagājušās nedēļas nogalē Dienvidu fortos aizturējuši vairākus cilvēkus, kas bija valsts policijas meklēto personu sarakstā. 1987.gadā dzimušais Maksims M. un 1989.gadā dzimušais Dmitrijs S. nogādāti valsts policijā, bet 1986.gadā dzimušais Pāvels G. un viņa vienaudzis Jevgēnijs M. aizturēti tādēļ, ka bija stipri iereibuši.

Skolas piebūvi okupē bezpajumtnieki

Pašvaldības policijas Informācijas dienestā "Kurzemes Vārds" uzzināja, ka Liepājas 15.vidusskolas nepabeigtajā piebūvē O.Kalpaka ielā šajās dienās uziets bezpajumtnieku miteklis. Policisti konstatēja, ka piebūves pagrabstāvā ir pamatīga atkritumu kaudze un pirmā stāva telpās aprīkotas tā, lai tajās varētu nakšņot. Tiesa, pārbaudes brīdī piebūvē neviens netika sastapts. Policijas Informācijas dienests ziņo, ka skolas nepabeigtā piebūve tiek apsekota regulāri.

Uguns kūdras purvā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes speciālistiem jau otro dienu pēc kārtas vajadzēja izbraukt uz Kazdangas pagastu, kur liesmas plosījās kādā kūdras purvā. Aizvakar pulksten 13.15 iedzīvotāji lūguši glābējus palīdzēt, un uz notikuma vietu izsūtīti speciālisti, kas liesmas drīz lokalizēja. Kūdrai raksturīgi, ka to ir grūti pilnīgi nodzēst – lielā karstuma dēļ tā turpina ilgi gruzdēt, radot jauna ugunsgrēka briesmas. Vakar ugunsdzēsēji turpināja cīņu ar uguni Kazdangā, jo saulē izkaltētā kūdra tupina gruzdēt.

Vakar pulksten 15.19 ugunsdzēsēji devās arī uz Dunikas pagasta Cīrulīšu mājām, kur vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ bija aizdedzies siena šķūnis un siens tajā. Šajās dienās gan pilsētā, gan rajonā turpina degt arī sausā zāle.