Kurzemes Vārds

05:58 Piektdiena, 7. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Metalurgi spēlēs pusfinālā

A.Rītiņš

Tā kā eirokausu sezona "Liepājas metalurga" futbolistiem beigusies, atkal varam pievērsties pašu mājās notiekošajam, un arī tam šonedēļ ir starptautisks raksturs. Četri liepājnieki uzaicināti uz tā saukto Latvijas olimpisko izlasi, bet Dzintars Zirnis – uz valstsvienību, kura sestdien Rīgā aizvadīs pirmo spēli Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā – pret Zviedriju. Tiesa, Zirņa līdzdalība šajā spēlē ir ļoti problemātiska, jo diez vai izdosies sadziedēt savainojumu.

Sācies izšķirošais posms Latvijas kausa izcīņā, un vakar "Liepājas metalurgs" Rīgā aizvadīja ceturtdaļfināla spēli – pret Latvijas meistarsacīkšu 1.līgas līderi RKB/"Arma". Liepājnieki uzvarēja ar 6:1. Mūsu komandas labā trīs vārtus guva Dobrecovs, divus – Karlsons, vienus – Katasonovs.

Pēdējā laikā nozīmīgas pārmaiņas notikušas divu Krievijas treneru karjerā, kuri tā vai citādi bijuši vai arī varējuši būt saistīti ar mūsu pilsētu. Metalurgu pagājušā gada galvenais treneris A.Šelests atstājis otrā trenera posteni Tomskas komandā "Tomj", kura cīnās par iekļūšanu Krievijas meistarsacīkšu augstākajā grupā. Bet ceļš pretējā virzienā vedis V.Fedotovu, kas ziemā vispirms piekrita kļūt par "Liepājas metalurga" galveno treneri, pat ieradās mūsu pilsētā, bet pēc tam atteicās no šī piedāvājuma. Pirms trīs mēnešiem viņu sev par palīgu uzaicināja Maskavas "Spartaka" galvenais treneris O.Romancevs, bet pēdējās nedēļās Romanceva slimības laikā Fedotovam uzticēja vadīt šo komandu, kas ir viens no Krievijas futbola līderiem.