Kurzemes Vārds

06:37 Piektdiena, 7. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Liepājas metalurga spēlētāji Latvijas izlases rindās

Edgars Džiguns

Izcīnot uzvaras visās trijās spēlēs, uzvaru "Euro Ice Hockey Challenge 2002" turnīrā izcīnījusi Latvijas hokeja izlase. No "Liepājas metalurga" komandas izlasē tika iekļauti aizsargi Vents Feldmanis un Georgijs Pujacs, arī uzbrucējs Viktors Bļinovs. Divās spēlēs izlases vārtus sargāja eksliepājnieks Edgars Masaļskis. Ar rezultatīvu piespēli mačā pret Dāniju atzīmējās V. Bļinovs, palīdzot Latvijai uzvarēt ar rezultātu 5:2 (3:1, 1:1, 1:0). Pirmajā spēlē pret Ukrainas izlasi Latvija uzvarēja ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1), bet turnīra pēdējā mačā sagrāva frančus ar rezultātu 5:0 (1:0, 3:0, 1:0).

Kā iepriecinošu faktu var minēt to, ka vēl divi "Liepājas metalurga" spēlētāji Eduards Ivanovs un Vadims Romanovskis nosaukti kā tuvākie kandidāti izlasei, viņi trenējas kopā ar izlasi un nepieciešamības gadījumā var tikt iekļauti valstsvienības sastāvā.

Jau šo sestdien "Liepājas metalurgam" paredzēta pirmā spēle jaunajā sezonā, kad Latvijas virslīgas čempionāta pirmajā mačā liepājnieki sacentīsies ar HK "Rīga 2000".