Kurzemes Vārds

00:31 Trešdiena, 12. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Noslēguma konference par zemniecību Latvijā

Kā informēja Dienvidkurzemres Reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Liepājas rajona sektora vadītājs Bruno Herbsts, 16.septembrī Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā Zemkopības ministrija organizē konferenci "Mūsdienu Latvija un zemnieks. Iespējas un izaicinājumi". Tas būšot reģionos šovasar notikušo sarunu noslēguma sarīkojums. Šoreiz plānots pārrunāt un veikt kopsavilkumus jau aizsāktajos tematos: "Pārtikas ceļš no lauka līdz galdam", "Kā veiksmīgāk pārdot saražoto", "Lauki nav tikai tīrums", "Subsīdijas, intervence, nodokļi".

Konferencē piedalīšoties un uzrunu teikšot Eiropas komisijas lauksaimniecības, lauku attīstības un zivsaimniecības komisārs Francs Fišlers. Ziņojumu sniegs un uz jautājumiem atbildēs arī zemkopības ministrs Atis Slakteris.

Lai visi interesenti no mūsu rajona varētu piedalīties konferencē, braucienam plānots organizēt autotransportu. Bruno Herbsts lūdza konferences dalībniekus nosūtīt Zemkopības ministrijai ielūgumus un pieteikties Lauksaimniecības pārvaldes sektorā pa tālruni 34 48066 vai, piezvanot pa tālruni 34 22232, Ligitai Ķēdei.