Kurzemes Vārds

09:33 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pirmā sleja

Septembris

Tikai sapostie bērni un saposušies jaunieši ar ziediem rokās vakarrīt lika apzināties, ka sācies jaunais mācību gads un līdz ar to rudens pirmais mēnesis, tātad pagātnē palikusi vasara, kas šogad pa īstam lutināja atpūtniekus un arī sagādāja rūpes lauku ļaudīm.

Ja vēl otru tik karstu vasaru var mēģināt atsaukt atmiņā, tad bagātāku dažādiem sarīkojumiem Liepājā – diez vai. Šie sarīkojumi plūda tik plašā straumē, ka nevar rimties arī mēnesī, kurā vismaz pēc kalendāra jāsāk valdīt rudenim.

Ar lielisku koncertu un dimdošu uguņošanu sākušies, visu mēnesi turpināsies viena no mūsu pilsētas simboliem – uzņēmuma "Liepājas metalurgs" – 120 gadu jubilejas sarīkojumi. Dzejas dienu rīkotāji būs radījuši visas iespējas īstenot ieceri – dzejniekiem iepazīt savus lasītājus un lasītājiem savus dzejniekus, jo droši vien nebūs tāda zāle, kurā nenotiktu kāds no apmēram četrdesmit sarīkojumiem.

Katra no jaunatnes nedēļas dienām būs atvēlēta kāda noteikta veida sarīkojumiem, un varēs gan izdiskutēties un izsportoties, gan noklausīties koncertus un piedalīties konkursos, tikai šās nedēļas izdošanās vai neizdošanās būs atkarīga no katra paša vēlēšanās līdzdarboties. Par tradīciju jau sāk kļūt Komunālā diena, kad šīs nozares dienesti, kā saka, iet tautā, un arī šoreiz tas notiks Kuršu laukumā.

Sezona sāksies Simfoniskā orķestra koncertu apmeklētājiem, bet sporta cienītājiem septembris ir viens no retajiem mēnešiem, kad oficiāla mēroga sacensības saskrienas trijām mūsu pilsētā visapmeklētākajām sporta spēlēm. Jo basketbolisti sāks LBL čempionātu, hokejisti – AEHL un Latvijas meistarsacīkstes, bet futbolisti tuvosies sezonas finišam, un šajā mēnesī daudzējādā ziņā izšķirsies "Liepājas metalurga" liktenis Latvijas meistarsacīkstēs.

Protams, būs arī politisko spēku aktivitātes, jo šis taču ir pēdējais mēnesis, kurā partijas medīs vēlētāju balsis.

Andžils Remess