Kurzemes Vārds

14:12 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Grobiņniekus godina Virbos

Aizvadītās nedēļas nogalē Talsu rajona Virbu pagastā notika zemsaviešu rīkotā konkursa "Par sakoptāko pagastu" Kurzemes zonas uzvarētāju apbalvošanas sarīkojums. No mūsu rajona turp bija aicināti Grobiņas pagasta pārstāvji ar priekšsēdētāju Modri Ekšteinu priekšgalā.

Par Kurzemes zonas uzvarētāju šogad pamatoti kļuvis nelielais, bet labi sakārtotais Virbu pagasts. Tur, protams, liels SIA "Jaunpagasts plus" un citu pagastā strādājošo firmu darbības nopelns. No mūsu rajona uzņēmējdarbības veicināšanas jomā nepārspēts palicis Grobiņas pagasts, kur ražošanas attīstības veicināšanā ieguldīti ap 20 miljoni latu. Pagastā šobrīd lielus projektus īsteno kompānija "Vēja parks", firma "Aile", zemnieku saimniecība "Īve", koksnes un zivju pārstrādātāji, kā arī citi uzņēmēji. Kopskaitā Grobiņas pagastā labvēlīgu vidi darbībai atraduši ap pussimts uzņēmumu.

Grobiņniekiem pasniegta Ekonomikas ministrijas balva - pieci sertifikāti, kas ļauj apmeklēt seminārus par projektu rakstīšanu Eiropas savienības strukturālo fondu piedāvāto līdzekļu saņemšanai. Jāteic, ka konkursa uzvarētājus sumināja ne tikai tā organizatori. Apsveikt panākumus guvušos sava rajona vārdā bija ieradušies arī Kurzemes rajonu padomju pārstāvji. Vienīgi mūsējie par to nebija iedomājušies.