Kurzemes Vārds

07:52 Pirmdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Mežā strādāt vēl neļauj

NĪCA. Pagasta padomes kārtējā sēdē deputāti izskatīja vairākus jautājumus, to vidū noraidīja lūgumu ugunsbīstamajā laikā veikt saimnieciskās darbības mežā.

Kā informēja pieaugušo izglītības koordinatore Gunita Šime, ņemot vērā, ka mežos saglabājas ugunsbīstama situācija, pagaidām tika noraidīts SIA "Spilva" lūgums noteiktajā ārkārtas ugunsbīstamības periodā iebraukt mežā saimnieciskās darbības veikšanai.

Sēdē deputāti pieņēma arī lēmumu iesaistīties projektā, kas paredz rajona pašvaldību pieslēgumu internetam un vienota datu pārraides tīkla izveidi ar nosacījumu, ja šim nolūkam ir piesaistīti PVIS līdzekļi.

Pamatojoties uz Reģionālās attīstības likumu, Pagasta padome nolēma iesaistīties Kurzemes plānošanas reģionā attīstības plānošanas un pašvaldību sadarbības nodrošināšanai.

Atkārtoti tika skatīts jautājums par ēdināšanas apmaksu bērniem. 2002.-2003.mācību gadā pašvaldība pusdienas apmaksās 33 Nīcas vidusskolas skolēniem un 2 pirmsskolas izglītības iestādes "Spārīte" audzēkņiem. Taču arī turpmāk tiks pieņemti vecāku iesniegumi par ēdināšanas apmaksu. Noteikts Pagasta padomes sociālo lietu komisijai 2003.gada janvārī ēdināšanas apmaksas jautājumu izskatīt vēlreiz un nepieciešamības gadījumā šajā lēmumā izdarīt izmaiņas.