Kurzemes Vārds

07:21 Otrdiena, 11. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Jauniešu centrs joprojām populārs

NĪCA. Pēc nedaudz klusākās vasaras, kad siltā laika un skolēnu brīvlaika dēļ apmeklētāju skaits bija samērā neliels, aktīvs darbs atsākts arī Nīcas Jauniešu centrā.

Kā stāsta centra vadītāja Kristīne Mikute, vasarā centrs dažas nedēļas bija slēgts, tomēr tagad atkal atsākusies darbošanās, un ik dienu centrā ierodas jaunieši, lai strādātu pie datoriem, spēlētu dažādas spēles, vienkārši kopā pavadītu laiku. Šonedēļ centrā būs arī pirmā sabiedriskā rosība, jo tas iesaistījies Politiskās nedēļas aktivitātēs. Trešdien jaunieši no visa rajona ieradīsies Nīcā uz semināra nodarbību par politiskajām ideoloģijām, ko vadīs Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvji, bet piektdien centra telpās būs iekārtots Saeimas provizorisku vēlēšanu iecirknis, kurā visi pagasta bērni un jaunieši varēs balsot par iecienītāko vēlēšanu sarakstu.

"Nevarētu teikt, ka centrs būtu ārkārtīgi populārs, jo nav tā, ka katru dienu tas būtu pilns ar jauniešiem, tomēr tas, ka mani ik pēcpusdienu, ierodoties darbā, jau gaida pāris jauniešu, lai varētu tikt centrā, rāda, ka šāda vieta ir vajadzīga," saka Kristīne.