Kurzemes Vārds

19:28 Ceturtdiena, 16. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pārrunās kultūras attīstību

Piektdien, 27.septembrī, pulksten 11 Liepājas rajona Pieaugušo izglītības centrā notiks rajona bibliotēku darbinieku kārtējā mācību nodarbība. Tajā šoreiz piedalīsies virkne viesu, informēja Liepājas rajona Bibliotēku dienesta vadītāja Ilga Tālberga.

Viņa pastāstīja, ka vispirms par bibliotēku politiku Latvijā runās Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Guntis Dambergs. Tāpat ļoti nozīmīga ir arī kultūras ministres Kārinas Pētersones viesošanās. Viņa solījusi runāt par kultūras attīstības programmas īstenošanos valstī. Par Grobiņas kultūras iestāžu darbu un pilsētas attīstības perspektīvām stāstīs Grobiņas Pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Neimanis, bet Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciāliste Anna Mauliņa izteiks savus vērojumus un atziņas par bibliotēku darbu ārzemēs. Viņa tāpat pieskarsies aktuālākajām problēmām un to risinājumiem Latvijas bibliotēkās.

Droši vien nav sagadīšanās, ka šādi nozīmīgi viesi apmeklēs bibliotekārus pirms vēlēšanām, tomēr I.Tālberga uzsvēra, ka nav daudz iespēju klātienē uzklausīt kultūras ministri un citas amatpersonas.