Kurzemes Vārds

20:20 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Šodien darbu sāk vēlēšanu iecirkņi

Sarmīte Pelcmane

Desmit dienas pirms Saeimas vēlēšanām Liepājā, tāpat kā visā valstī, atver vēlēšanu iecirkņus.

Kā pastāstīja Pilsētas vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ildze Lagzdiņa, Liepājā sāk darboties 20 vēlēšanu iecirkņi, to izvietojums publicēts "Kurzemes Vārda" 23.septembra numurā. Vēlēšanu iecirkņos iedzīvotājiem ir pieejama visa informācija, kas attiecas uz partiju sarakstiem, to programmām, deputātu kandidātiem utt.

Iecirkņi darbosies katru dienu, arī sestdienās un svētdienās. Nedēļas nepāra dienās tie būs atvērti no pulksten 10 līdz 18, pāra dienās – no pulksten 10 līdz 14. Izņēmums ir 12. un 13. vēlēšanu iecirknis, kas atrodas Latviešu biedrības namā un darbosies katru dienu no pulksten 10 līdz 18.

Iecirkņos iespējams arī pieteikties cilvēkiem, kuri vēlēšanu dienā veselības stāvokļa vai kādu citu iemeslu dēļ nevarēs ierasties personīgi un kuriem nepieciešams, lai vēlēšanu urna tiktu nogādāta mājās.

Par vēlēšanu norisi 5.oktobrī un balsošanas kārtību detalizēti informēsim vēl atsevišķi, taču jau šobrīd I.Lagzdiņa lūdza atgādināt, ka jāpievērš uzmanība tam, vai pasēm nav beidzies derīguma termiņš, vēlreiz vēlams pārbaudīt, kāds datums pasē uzrādīts kā dokumenta derīguma termiņa beigas. Un, ja tas beidzies, tad līdz vēlēšanām paātrinātā kārtā vēl var paspēt pasi nomainīt. Katrā ziņā jāatceras, ka bez derīgas pases vēlēt nevarēs.