Kurzemes Vārds

19:58 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Es domāju tā

Vai Liepājai ir jākļūst par izklaides pilsētu?

Kristīne Pastore

Visu šo vasaru liepājnieki nudien nevarēja sūdzēties par izklaides un atpūtas sarīkojumu trūkumu. To bija gandrīz vai katrā nedēļas nogalē un pat darba dienās. Tāpēc nereti dzird sakām: vai nupat izklaižu nav par daudz? To arī "Kurzemes Vārds" pajautāja liepājniekiem.

Solveiga Šulce, studente:

– Es domāju, ka ir labi, ja pie mums notiek tik daudz sarīkojumu, jo Liepāja tam ir ļoti piemērota: ir gan estrāde "Pūt, vējiņi!", gan lieliska pludmale. Šovasar man vislabāk patika festivāls "Mēs liepājnieki". Turklāt pilsētai noteikti ir izdevīgi šie izklaides sarīkojumi, jo uz tiem atbrauc arī no citām pilsētām. Nē, es te neredzu nekā slikta.

Ligita Pētersone, strādā:

– Manuprāt, nav iemesla satraukumam par to, ka izklaižu ir par daudz, taču žēl, ka to rīkotāji šos sarīkojumus par daudz komercializē un nerēķinās ar vienkāršajiem liepājniekiem. Ja ir jāmaksā ieejas maksa un pēc tam svētku teritorijā visas izklaides ir par dārgu naudu, tad ļoti daudzi to nevar atļauties. Manuprāt, šīs cenas būtu jāsabalansē, un organizatori būtu tikai ieguvēji. Vai arī, ja ir ieejas maksa, tad varētu tomēr ārpus teritorijas arī izvietot kādas atrakcijas, piemēram, bērniem karuseļus. Arī tur būtu peļņa.

Vita Cielava, lektore augstskolā:

– Es gan pati dzīvoju laukos, bet mani radu bērni apmeklē sarīkojumus pilsētā, un man šķiet, ka ir labi, ja ir no kā izvēlēties. Par to, ka sarīkojumu būtu par daudz, manuprāt, nav jāuztraucas, jo visi jau visus neapmeklē. Man arī nešķiet, ka izklaides pasākumi nomāktu visu pārējo dzīvi pilsētā.

Jānis Džiguns, students:

– Man šķiet, ka nav par daudz sarīkojumu, jo uz visiem taču nav jāiet. Katrs var izvēlēties atbilstoši savām interesēm, un tieši tāpēc ir labi, ka piedāvājums ir plašāks, nekā tikai viens sarīkojums mēnesī. Cita lieta ir tā, ka mūsu pilsētā ir ļoti maz izklaides vietu. Ja negribi iet uz vienīgo pilsētā esošo mūzikas klubu, tad citas izvēles praktiski nav. Vasarā vēl bija brīvā dabā, bet ko tagad rudenī un ziemā?

Vladimirs Hodčenkovs, apsargs:

– Es esmu par to, lai būtu aizvien vairāk izklaides pasākumu. Manuprāt, ikviens cilvēks pēc kārtīgas darba nedēļas ir pelnījis atpūsties, un tāpēc ir labi, ja ir kur aiziet. Man šovasar vislabāk patika pludmales svētki.