Kurzemes Vārds

02:17 Trešdiena, 27. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Pretējā braukšanas joslā izraisa avāriju

Satiksmes negadījums trešdienas vakarā noticis uz Rīgas - Liepājas ceļa. Ap pulksten 21.15 automašīnas "Mercedes Benz" vadītājs, 1972.gadā dzimušais Sergejs S. pagaidām vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ netālu no Grobiņas nav novaldījis sava braucamā stūri un iebraucis pretējā braukšanas joslā. Tur mašīna sadūrās ar pretim braucošo mikroautobusu "Ford Transit", kas savukārt no trieciena tika iegrūsts pretējā joslā, kur notika sadursme ar automašīnu "Kia Sephia". Visnopietnākos savainojumus negadījumā guvis automašīnas "Mercedes Benz" vadītājs, kas ievietots Liepājas Centrālās slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā. Spēkrata "Kia Sephia" vadītājam sniegta medicīniskā palīdzība, hospitalizēšana viņam nebija nepieciešama.

Glābēji skolā likvidē sirseņu pūzni

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē informēja, ka trešdien glābējiem vajadzējis braukt uz Liepājas 6.vidusskolu. Glābēju palīdzība izglītības iestādē, Ganību ielā 106, bija nepieciešama, lai iznīcinātu sirseņu pūzni, kas apdraudēja skolēnus un skolas personālu.

Aiztur iereibušu autovadītāju

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas darbinieki aizturējuši autovadītāju, kas atkārtoti viena gada laikā savu transportlīdzekli vadīja reibumā. Kā informēja policijā, 1966.gadā dzimušais Dainis P. aizturēts Aizputē, Liepājas ielā.

Ielien svešā mājā

Pašvaldības policijas dežūrdaļā vakarrīt saņemts izsaukums no Priežu ielas. Zvanītājs apgalvoja, ka kādā privātmājā esot ielīdis nepazīstams vīrietis un nepieciešami policijas spēki, lai viņu aizraidītu. Norādītajā vietā policisti konstatēja, ka privātmājā atrodas stipri iereibis vīrietis. Pirms nogādāšanas valsts policijā apstākļu noskaidrošanai 1970.gadā dzimušo Gintu D. ievietoja Pašvaldības policijas atskurbtuvē.

Garāžā aizdegas dīvāns

Trešdienas vakarā ugunsgrēks izcēlies garāžā Skrundas ielā 20. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē "Kurzemes Vārds" uzzināja, ka liesmas sapostījušas dīvānu, arī cietušas autonovietnes durvis.