Kurzemes Vārds

00:43 Sestdiena, 26. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Kāds izskatīsies Bārtas tilts?

Bārta. Pagasta padomes sēdē deputāti noklausījās informāciju par Bārtas tilta projektēšanas gaitu, kā arī bijušās un ilgus gadus jau neizmantotās kolhoza bērnudārza ēkas neskaidro likteni.

Kā "Kurzemes Vārdam" izteicās Pagasta padomes sekretāre Zenta Auza, aizvadītajā nedēļā pagasta namā ieradušies projektētāji no Rīgas, kas iepazīstinājuši priekšsēdētāju Aiju Šķuburi ar tilta metiem. Sēdē viņa par to pastāstījusi deputātiem. Ieceres, protams, esot iepriecinošas. Jauno tiltu ar divvirziena brauktuvi un gājēju pārejām esot paredzēts uzcelt blakus esošajam. Tādējādi tikšot iztaisnots uzbrauktuves ceļš. Projektētāji sola darbu pabeigt nākamā gada februārī, taču neesot skaidrības, kā būs ar celtniecībai nepieciešamo naudu, jo par to vēl būšot jālemj Saeimas deputātiem. Tilts pār Bārtu interesē ne tikai Otaņķu un Nīcas pagastu ļaudis, bet arī Rajona padomi, jo pār to stiepjas rajona nozīmes šoseja.

Runājot par bērnudārza ēkas likteni, Zenta Auza piebilda, ka pretendents, kas par to interesējies, kaut kur atkal pačibējis. Tas satraucot deputātus, jo bojā iet vērtīga celtne. Jau tagad, ja kāds uzņēmums to gribētu izmantot, ēkai būtu nepieciešams kārtīgs remonts. Iespējams, ka firmas, kas vēlētos būvi iegūt īpašumā, atbaidot tās atrašanās tuvu dzīvojamajām mājām. Taču tā savulaik esot izplānots, lai ērtāk būtu bērnu vecākiem.