Kurzemes Vārds

03:15 Sestdiena, 26. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Prēmēs dvīņu vecākus

PRIEKULE. Pilsētas domes sēdē nolemts turpmāk iekļaut sociālās palīdzības nolikumā punktu, ka vienreizēji pabalsti 200 latu apmērā piešķirami tām ģimenēm, kurās piedzimuši dvīņi, bet 500 latu apmērā trīnīšu vecākiem.

Kā pastāstīja Priekules Pilsētas domes Kancelejas vadītāja un pašvaldības deputāte Vizma Rēriha, dvīņi nemaz tik bieži pašvaldībā nedzimstot un deputāti vienojušies, ka šāds priecīgs fakts ir pelnījis arī pašvaldības atbalstu. Bez tā nolemts arī šogad 300 latu atvēlēt Ziemassvētku sarīkojumiem maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērniem, kā arī bērniem invalīdiem. Tāpat piecus latus lielu pabalstu saņems arī donori, kas piecpadsmit un vairāk reižu nodevuši savas asinis citu glābšanai. "Šādi cilvēki mums ir trīsdesmit pieci, tāpēc kopumā atvēlējām 175 latus viņu prēmēšanai," sacīja V.Rēriha.

Dome papildinājusi arī sporta sarīkojumiem paredzēto budžeta sadaļu ar 630 latiem, kā to lūdz sporta organizators A.Razma, jo sportistiem notikuši dažādi ārpusplāna sarīkojumi, kas prasījuši arī papildu līdzekļus.

Savukārt jautājumā par ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Dzirnaviņas", nolemts cenu aptaujas uzvarētāju noteikt un līgumu ar viņu slēgt tikai tad, kad būs zināmas nākamā gada budžeta aprises. "Mums ir virkne obligāto maksājumu, tāpēc vispirms sagaidīsim skaidrību naudas lietās, nevis pārsteidzīgi riskēsim tērēties," sacīja V.Rēriha. Viņa pastāstīja, ka pēc sēdes deputāti devušies uz Dārza ielas mikrorajonu, kur nākamgad jārekonstruē ūdens piegādes sistēma, lai visu paši apskatītu dabā. "Darāmā tur būs daudz, un darbi ir diezgan sarežģīti, bet mums tas nākamgad ir jāsakārto," sacīja domniece.