Kurzemes Vārds

01:26 Sestdiena, 26. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Izvirza pārstāvi Pašvaldību savienībā

Vakar notikušajā Rajona padomes sēdē deputāti nobalsoja par mūsu rajona pārstāvi Latvijas Pašvaldību savienības Pagastu apvienības valdē izvirzīt Priekules pagasta vadītāju Artu Braunu.

Sākotnēji šim pienākumam tika izvirzīts arī Nīcas Pagasta padomes priekšsēdētājs Agris Petermanis, taču viņš savu kandidatūru atsauca par labu Artai Braunai.

Līdzīgi Rajona padome iecēla pilnvarnieku Lejaskurzemes Tūrisma informācijas birojā. Rajona padomes izpilddirektors Indulis Ozoliņš savu kandidatūru atsauca un šos pienākumus deputāti uzticēja Pāvilostas pilsētas vadītājam Uldim Kristapsonam. Interesanti, ka Saeima, septembrī pieņemot likumu "Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām", pilnvarnieku institūciju mūsu valstī no nākamā gada 1.janvāra ir atcēlusi.

Rajona padome izdarīja grozījumus 2002.gada pamatbudžetā un speciālā budžetā, kā arī apstiprināja šā gada 3.ceturksnī novirzītās summas.

Rajona padomes priekšsēdētājs Modris Ekšteins informēja deputātus, ka komisijās noraidīta gan preses sekretāra, gan vides speciālista štata vietas izveide Rajona padomē.

Tā kā rajona galvenā ārste Ingrīda Circene ir kļuvusi par Saeimas deputāti, līdz gada beigām rajona galvenā mediķa pienākumus pildīs Priekules slimnīcas galvenā ārste Tatjana Ešenvalde, par to saņemot 150 latu lielu piemaksu pie algas.