Kurzemes Vārds

23:14 Svētdiena, 27. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Izgāja un nav atgriezusies

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē šajās dienās saņemts iesniegums no kādas sievietes, ka 1.oktobrī no dzīvokļa Siļķu ielā 20 izgājusi 1970.gadā dzimusī meita Jeļena Monkus un līdz šim brīdim nav atgriezusies. Policija cenšas noskaidrot sievietes atrašanās vietu.

Gribēja nozagt radiatorus

8.aprīļa vakarā ap pulksten 18 iedzīvotāji Baltijas ielas 11.namā izdzirdēja kāpņu telpā tekoša ūdens troksni. Tas radās tādēļ, ka kāpņu telpā divi vīrieši bija nozaguši centrālapkures čuguna radiatoru. Iedzīvotājiem pašu spēkiem vienu no ierļces nozāģētājiem izdevās notvert, otrs 35–40 gadus vecs vīrietis aizbēdzis. Aizturētais ir 1978.gadā dzimušais Andrejs F.

Garāžā sadeg automašīna

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes darbinieki 8.aprīlī ap pulksten 21.50 izbrauca uz Rucavas pagastu, kur pašlaik vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ bija izcēlies ugunsgrēks garāžā. Trīs ugunsdzēsēju autocisternas no tuvējiem rajoniem dzēsa ugunsgrēku Rucavas pagasta Dziedoņu māju garāžā, taču tik un tā garāža nodega 40 kvadrātmetru platībā, kā arī pilnīgi ir sabojāta automašīna VAZ 21063, kas negadījuma brīdī atradās autonovietnē.

Nelikumīgi pārdod ieroci

Veicot reģistrēto ieroču pārbaudi, Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Atļauju sistēmas grupas inspektori atklāja, ka 1924.gadā dzimušais Vasilijs T. vēl pagājušā gada 22.novembrī pārdevis savu medību bisi "IŽ 34". Vīrietis pārpircējam atdevis arī savu atļauju uz ieroci. Šaujamā bijušais īpašnieks policijai skaidrojis, ka pircēju nav pazinis, taču arī nav ziņojis par tirdzniecības faktu policijai, tādējādi nesaņemdams realizācijas atļauju. Tiek lemts jautājums, kā vainīgo sodīt.

Kalētos atklāj ļergas ražotni

Realizējot operatīvo informāciju, Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ekonomikas policijas darbiniekiem kopā ar Priekules Policijas iecirkņa inspektoriem otrdien Kalētos izdevies atklāt ļergas ražotni. Grāvja vaimanu ražotāji savu rūpnīcu bija iekārtojuši mājlopu fermā. Apskates laikā atsavināti 35 litri pašdarinātā alkohola, kas tagad tiks nosūtīts ekspertīzei uz Rīgu, uz Iekšlietu ministrijas ekspertīžu centru. Tajā tiks noskaidrots, no kā sastāv atsavinātais šķidrums un cik bīstams cilvēka veselībai tas varētu būt.

Kā stāstīja Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze E.Guseva, protokols par atklāto pārkāpumu vainīgajai personai pašlaik vēl nav sastādīts, jo vainīgās personas jurists vēlas dažas nianses vēl precizēt. Policijas pārstāvji pašlaik vēl nekonkretizēja, vai šajā mājlopu fermā tikai nodarbojās ar ražošanu, vai tur veikta arī pašražotā alkohola tirdzniecība. Tas tiek precizēts. Tāpat šobrīd vēl tiek apkopota informācija, cik ilgi ražotne Kalētos jau darbojusies un cik varētu būt saražots nelegālā alkohola. Iespējams, ka no Kalētiem tālāk alkohols nogādāts izplatītāju tīklam, kas to pārdevuši gan citviet rajonā, gan arī pilsētā.

Policija meklē puisi platās biksēs

Otrdien Pašvaldības policijas dežurants saņēma izsaukumu uz Graudu ielu 50, kur no neaizslēgta kabineta nozagta soma un citas mantas. Cietušās rīcībā bija informācija, ka iespējamā vainīgā persona joprojām atrodas ēkā, tāpēc policisti noslēdza izejas durvis un pārmeklēja ēku. Pēc cietušās teiktā, vainīgais esot bijis nepilngadīgs zēns, ģērbies tumšās, platās biksēs, tumšā, platā jakā un pelēkā cepurē. Pārmeklējot telpas, neviena persona, kas atbilstu minētajam aprakstam, nav atrasta, informēja Pašvaldības policijas preses sekretāre Līga Krieva.