Kurzemes Vārds

20:17 Ceturtdiena, 4. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Grib ar auto lēkt kanālā!

Ints Grasis

31.maijā ap pulksten 23 Ceļu policijas nodaļas inspektori Andris Deksnis un Viktors Šnipkis pamanīja pa Jauno ostmalu braucot automašīnu VAZ2101, kurai nebija ne logu, ne durvju... Tika pieņemts lēmums automašīnu apstādināt.

Kā informēja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Egita Guseva, pie automašīnas stūres bija policijai jau zināmais 1973.gadā dzimušais Gints Langbaums, kuram iepriekš uz trim gadiem ir atņemta autovadītāja apliecība par atteikšanos veikt alkohola pārbaudi. Arī šoreiz vīrietis šo procedūru nepiekrita veikt.

Gints automašīnā bija tērpies glābšanas vestē un ar ķiveri galvā. Kā vēlāk izrādījās, pie kanālmalas bija sapulcējies bariņš interesentu, kuriem bija piedāvāts šovs, proti, Gints bija paredzējis ar automašīnu ielēkt kanālā. Jāpiebilst, ka automašīnai nebija ne dokumentu, ne arī numura zīmju. Iespējams, par laimi pašam brašulim šovs šoreiz izpalika.

Iešņabo un pēc tam kaujas

31.maijā pēc pulksten 3 O.Kalpaka un Laivu ielas krustojumā pieci jaunieši piekāva 1985.gadā dzimušo Edgaru K. Kad izcēlās kautiņš, cietušais nekavējoties to darīja zināmu Liepājas PRPP Operatīvās vadības nodaļai, kura uz notikuma vietu izsūtīja Patruļrotu, kas kautiņa dalībniekus – 1987.gadā dzimušos Edgaru N., Juriju M. un Mareku K., 1985.gadā dzimušo Vladimiru M. un 1986.gadā dzimušo Staņislavu B. nogādāja policijā. Ir noskaidrots, ka pirms kautiņa visi kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus.

1.jūnijā ap pulksten 2 Ganību un Kungu ielas krustojumā divi nenoskaidroti jaunieši piekāva 1981.gadā dzimušo Alvi K. un atņēma mobilo telefonu.

Apgāžas ar golfu

1.jūnija pēcpusdienā, patrulējot Viestura ielā, Pašvaldības policijas darbinieki ievēroja, ka pirms pilsētas attīrīšanas iekārtām, tieši uz Viestura ielas brauktuves atrodas avarējusi automašīna "VW Golf" un blakus tai guļ tās vadītājs, kā arī automašīnas pasažiere – abi šoka stāvoklī. Neatliekamā medicīniskā palīdzība un Ceļu policijas darbinieki jau bija izsaukti, tāpēc līdz ceļu policistu ierašanās brīdim kārtības sargi regulēja satiksmi.

Liepājas PRPP informēja, ka 1953.gadā dzimušais vadītājs, Viestura ielā mainot braukšanas virzienu, nobraucis no ceļa un apgāzies. Gan autovadītājs, gan pasažiere ievietoti Liepājas Centrālajā slimnīcā.