08:03 Svētdiena, 17. novembris

Ūdens motosportisti triumfē Jelgavā

Emīls Dreiblats

Lieliskus panākumus aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā Latvijas ūdens motosporta čempionāta 2.posmā guvuši Liepājas pārstāvji. Pieci sporta kluba "H2O sports" pārstāvji ierindojās pirmajās vietās, savukārt Artūrs Brolītis, kuram pirms divām nedēļām notikušais Latvijas čempionāta 1.posms bija debijas sacensības, ierindojās 4.vietā.

Laika apstākļu ziņā sacensības Jelgavā bija nopietns pārbaudījums jaunajiem braucējiem, jo sajūtas uz ūdens ietekmēja pamatīgais vējš. Kopvērtējumā klubs "H2O sports", startējot ar 6 laivām, ierindojās 2.vietā, priekšā palaižot tikai komandu "Kalnciems Racing Team", kuru pārstāvēja ar 15 laivām. Pirmajā posmā liepājnieki kopvērtējumā palika trešie. Vēl no liepājniekiem Jelgavā startēja Aldis Morozs (3.vieta) un Mārtiņš Morozs (6.vieta). Liepājas ūdens motosporta vecmeistaru Oļegu Kutepovu pievīla tehnika, un tālāk par startu viņš netika.

Kā "Kurzemes Vārdam" atzina kluba "H2O sports" direktors Jānis Brolītis, šādu gadījumu, kad uz Liepāju tiek atvesti pieci 1.vietu kausi, viņš savā praksē neatceras. "Esmu ļoti gandarīts par panākumiem," sajūsmu neslēpa J.Brolītis. "Tehniskā ziņā esam labi sagatavojušies, ziemā ieguldītais darbs tagad dod augļus. Progress ir jūtams, arī salīdzinot ar Jūrmalas posmu. Tomēr mums vēl ir rezerves, lai līdz Liepājas posmam šo to paspētu uzlabot. Ja izdosies atrast līdzekļus, iegādāsimies vienu R-1000 vai RN-2000 klases gliseri, lai varētu startēt pilnā ieskaitē," pastāstīja "H2O sports" direktors.

14. un 15. jūnijā Liepājā notiks Latvijas čempionāta nākamais posms, kas vienlaikus būs arī Baltijas valstu čempionāts.

Dāvim Līvam divas uzvaras Lizumā

Ar divām uzvarām no Gulbenes rajona Lizuma trases mājās atgriezies Liepājas jaunais motokrosists Dāvis Līvs. Latvijas čempionāta 2.posmā liepājnieks sestdien uzvarēja 85 kubikcentimetru B klasē, bet dienu vēlāk šādu pašu panākumu atkārtoja arī A klasē. Nākamās sacensības mūsu braucējam paredzētas šās nedēļas nogalē Saldū.

Vingrotāju panākumi veterānu turnīrā

Liepājas Vingrošanas sporta skolas treneri Tatjana Janoviča un Nikolajs Smirnovs (attēlā) ar lieliskiem rezultātiem startējuši starptautiskā veterānu turnīrā Rīgā. T.Janoviča savā vecuma grupā izcīnīja 1.vietu, īpaši veiksmīgi startējot brīvajās kustībās, bet kopējā ieskaitē liepājniece palika trešā. Vīriešu konkurencē N.Smirnovs arī izcīnīja 1.vietu. Pavisam šajās sacensībās piedalījās 24 sportisti no Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas.