Kurzemes Vārds

22:21 Pirmdiena, 9. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Pieci liepājnieki Baltijas jaunatnes sporta spēlēs

Edgars Džiguns

Šās nedēļas nogalē 240 Latvijas jaunie sportisti, viņu vidū arī 5 liepājnieki, piedalīsies trešajās Baltijas jaunatnes sporta spēlēs, kas notiks Šauļos. Latvijas komandas sportisti startēs 15 sporta veidos no 17 sacensību programmā iekļautajiem, nepiedaloties tikai peldēšanā un lauka hokejā.

Mūsu pilsētu pārstāvēs Liepājas Kompleksās sporta skolas bokseri Mareks Kripševics un Germans Grekovs, galda tenisisti Matīss Burģis un Viktors Širokijs, kā arī sporta skolas "Daugava" pārstāve Natālija Pavlova, kura startēs vieglatlētikas sacensībās.

Baltijas jaunatnes sporta spēlēs piedalīsies jaunieši no 14 līdz 18 gadu vecumam, kas sacentīsies airēšanā, basketbolā, boksā, brīvajā cīņā, džudo, futbolā, galda tenisā, grieķu romiešu cīņā, handbolā, regbijā, riteņbraukšanā, sporta dejās, peldēšanā, lauku hokejā, svarcelšanā, tenisā un vieglatlētikā.

Plānots, ka kopumā sacensībās startēs vairāk nekā 1500 jaunieši no 10 Baltijas jūras piekrastes valstīm ­ Dānijas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas un Zviedrijas. Lielākais dalībnieku skaits gaidāms no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas, Vācijas un Polijas. Savukārt sportisti no Dānijas un Baltkrievijas sacentīsies tikai atsevišķos sporta veidos.