Kurzemes Vārds

18:48 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Reida laikā atrod paštecināto

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas inspektori Liepājā kārtējā profilaktiskā pirmssvētku reida laikā aizturēja divus autovadītājus, kuru automašīnās pārbaudes laikā tika atrasts nelegālais pašdarinātais alkohols.

18.jūnijā ap pulksten 11 Ganību ielā pie jaunā tilta, veicot 1959.gadā dzimušā Viktora K. automašīnas "Audi A6" apskati, spēkrata bagāžas nodalījumā tika atrasta un izņemta 20 l tilpuma kanna ar caurspīdīgu šķidrumu, kuram bija specifiska alkohola smaka.

Savukārt ap pulksten 22 Brīvības ielā netālu no degvielas uzpildes stacijas "Latvijas nafta" Ceļu policija aizturēja 1968.gadā dzimušo Ainaru Z., kura automašīnas "Audi 100" bagāžas nodalījumā apskates laikā tika atrastas 8 plastmasas kannas ar aptuveni 120 litriem caurspīdīga šķidruma ar specifisku alkohola smaku. Arī iepriekš Ceļu policijas inspektori vairākkārt ir aizturējuši autovadītājus, kuri pārvadā nelegālo pašdarināto alkoholu. Kopējais izņemtais nelegālā alkohola daudzums rēķināms vairākos simtos litru.

Kopumā 18.jūnijā tika veikti 2 profilaktiskie reidi, kuru laikā pārbaudīti 248 autovadītāji, no kuriem 5 savus spēkratus vadīja alkoholisko dzērienu iespaidā. Vēl 12 autovadītājiem konstatētas 0,49 promiles alkohola. Diennakts laikā reģistrēts arī viens satiksmes negadījums. Cilvēki tajā nav cietuši.

Piekauj arodskolas kopmītnēs

18.jūnijā ap pulksten 15.00 Liepājas rajona Aizputes slimnīcas ātrajā medicīniskajā palīdzībā pēc medicīniskās palīdzības griezies 1986.gadā dzimušais Airings J. Mediķi jaunietim konstatēja galvas un sejas sasitumus, kā arī nobrāzumus. Kā paskaidrojis cietušais, viņš Liepājas rajona Kazdangā, Jaunatnes gatvē 6 arodvidusskolas kopmītnēs ticis piekauts. Lietas apstākļi un vainīgās personas tiek noskaidrotas.

Jauniete gribēja apģērbties

18.jūnijā ap pulksten 19.00 konstatēts, ka Loku ielas 11.nama pagalmā nozagta žāvēties izkārtā veļa – divas blūzes un peldkostīms. Ir noskaidrota iespējamā vainīgā persona – kāda 1992.gadā dzimusī jauniete. Lietas apstākļi tiek noskaidroti.

"Brenčiem" nodeg kūts un saimniecības ēka

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests ziņo, ka vakar naktī nopietns ugunsgrēks izcēlies Kalētu pagasta saimniecībā "Brenči". Izsaukums saņemts pulksten 1.24, pēc 17 minūtēm tas lokalizēts, bet pulksten 3.28 divas Priekules un viena Kalētu autocisterna ugunsnelaimi jau bija nodzēsušas. Sadega kūts un saimniecības ēka kopumā 126 kvadrātmetru platībā, pusotra tonna siena un trīs kubikmetri malkas. Cilvēki nav cietuši.